Dziewczyna z pociągu (wydanie filmowe)

Dziewczyna z pociągu (wydanie filmowe)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Dziewczyna z pociągu (wydanie filmowe)

  • Dziewczyna z pociągu (wydanie filmowe)
- + Dopasuj

Dziewczyna z pociągu (wydanie filmowe)

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
NAJSZYBCIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ DEBIUT DLA DOROSŁYCH W HISTORII BRYTYJSKIEGO RYNKU
CO 6 SEKUND KTOŚ W STANACH ZJEDNOCZONYCH KUPUJE TĘ KSIĄŻKĘ
MILIONY EGZEMPLARZY SPRZEDANYCH NA CAŁYM ŚWIECIE
POWIEŚĆ UKAŻE SIĘ W 44 KRAJACH

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów.
Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa, że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni.
I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza.
Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi, których widywała jedynie z daleka. Teraz się przekonają, że jest kimś więcej niż tylko dziewczyną z pociągu.

Znakomity thriller.
Nie mogłem się oderwać przez całą noc.
Stephen King

Pasjonująca, pełna napięcia i nieprzewidywalna. Po prostu nie mogłam jej odłożyć. Nie do przegapienia!
Tess Gerritsen

Co za postaci, co za sytuacja, co za książka! To Alfred Hitchcock nowego pokolenia.
Terry Hayes

Pomysłowa, pełna napięcia i porywająca! Nie mogłam się domyślić do samego końca.
Lisa Gardner

Paula Hawkins – zanim została pisarką, przez piętnaście lat pracowała jako dziennikarka. Urodziła się i wychowała w Zimbabwe, obecnie mieszka w Londynie. Prawa do wydania jej pierwszej powieści kupiły 44 kraje, zaś prawa filmowe sprzedano wytwórni Dreamworks.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

12.5x20 cm

ISBN

978-83-8031-694-2

Wydawca

Świat Książki

Autor

Paula Hawkins

5 na 5

Pociąg do najmroczniejszych zakamarków ludzkiego umysłu, który do samego końca trzyma w napięciu! :)

Ten kto lubi thrillery psychologiczne, może śmiało sięgnąć po powieść Pauli Hawkins pod tytułem "Dziewczyna z pociągu", która zaręczam nie zawiedzie nawet najbardziej wymagającego czytelnika. Chyba każdy z nas kiedyś zetknął się z reklamą tej powieści, zwłaszcza jeśli chodzi o wydanie filmowe. Osobiście, nigdy nie przepuściłabym okazji, aby przeczytać książkę i obejrzeć film, wiedząc, że jest to nowość, którą zachwalają ludzie na całym świecie. W tej powieści mamy do czynienia z 3 młodymi kobietami pochodzącymi z różnych klas społecznych, których- jak się później okazuje- łączy wspólna historia. Rachel, Megan, Anna- to kobiety, które wpadły w sidła mrocznej strony człowieka, w tym swoich własnych lęków, uzależnień i strachu. Rachel zmaga się z alkoholizmem, Megan szuka spełnienia w życiu, a Anna pragnie szczęścia u boku męża i ma obsesję na punkcie jego pierwszej żony. Wydawać by się mogło, że po latach spędzonych u boku bliskiego nam człowieka, znamy go już na tyle dobrze, aby dać wiarę każdemu jego słowu. Problem w tym, że często ulegamy iluzji idealnego człowieka, świata, rodziny, nie dostrzegając brutalnej rzeczywistości. Ta powieść dogłębnie wciąga, początkowo toczy się spokojnie, aby potem nabrać zawrotnego tempa. Rachel codziennie podróżuje pociągiem do pracy, przyglądając się mijającym domom. Dziewczyna w trakcie jednej ze swoich podróży dostrzega coś, co wzbudza jej ciekawość i budzi chęć rozwikłania zagadkowej sytuacji. To właśnie wtedy akcja nabiera tempa, na jaw wychodzą mroczne sekrety, a ona sama znajduje się w epicentrum zagrożenia. Zakończenie książki zostawia człowieka w totalnej rozsypce. Gorąco polecam! :)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel