Dowody winy. Seria Akta Dresdena. Tom 8

Dowody winy. Seria Akta Dresdena. Tom 8

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Dowody winy. Seria Akta Dresdena. Tom 8

  • Dowody winy. Seria Akta Dresdena. Tom 8
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Dowody winy. Seria Akta Dresdena. Tom 8

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuje się, że w naszym „zwykłym” świecie wprost roi się od niezwykłych, magicznych istot, które najczęściej mają z ludźmi na pieńku. I tu na scenę wkracza Harry.
Magowie z Białej Rady nie przepadają za nim, uważają bowiem – nie bez przyczyny – że jest bezczelny i niezdyscyplinowany. Po tym jednak, jak wojna z wampirami nieco przerzedziła ich szeregi, Harry jest im najzwyczajniej w świecie potrzebny. Dlatego właśnie w okamgnieniu zostaje przydzielony do zbadania pogłosek o czarnej magii.
Jego drugim problemem jest córka starego przyjaciela, która zdążyła dorosnąć i wpakować się w problemy po uszy. Jej chłopak upiera się, że nie ma nic wspólnego ze zbrodnią jakby żywcem wyjętą z krwawego horroru. Pierwsze wrażenie okazuje się… całkiem trafione, o czym Harry przekonuje się, natrafiwszy na ślad złych istot żywiących się strachem. Wszystko to składa się na pracowity dzień dla maga, jego psa i gadającej czaszki imieniem Bob.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7480-636-7

Wydawca

MAG

Autor

Jim Butcher

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel