Donald Trump. W pogoni za sukcesem

Donald Trump. W pogoni za sukcesem

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Donald Trump. W pogoni za sukcesem

  • Donald Trump. W pogoni za sukcesem
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Donald Trump. W pogoni za sukcesem

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Cała prawda o Donaldzie Trumpie
Donald Trump prowadzi w wyścigu o nominację do wyborów prezydenckich w USA z ramienia Partii Republikańskiej, choć eksperci, dziennikarze i wyborcy długo nie mogli uwierzyć, iż jest poważnym kandydatem. Ten najsłynniejszy amerykański biznesmen, a jednocześnie polityczny prowokator, od zawsze wzbudzał wiele kontrowersji, a jego start w wyborach stanowił zagadkę dla każdego, kto próbował oceniać prezydencki wyścig wedle reguł politycznej logiki. A przecież – o czym przekonuje autor tej książki – miliarder jak dotąd rzadko stosował zwykłe metody. U podstaw jego działań zawsze też leżało głębokie wewnętrzne przekonanie, że on sam jest wyjątkową i najwspanialszą istotą ludzką. Czemu więc nie miałby zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych?
Michael D’Antonio prezentuje pełny życiorys miliardera: od pierwszych biznesowych projektów, poprzez burzliwe życie miłosne, aż po wybory polityczne i udział w wyścigu po prezydenturę. Ta świetnie napisana biografia dostarcza odpowiedzi wszystkim, którzy wciąż pytają, kim, u licha, jest Donald Trump. Specjalista od autoreklamy, budowniczy, artysta i polityk, który pragnie sukcesu tak mocno, że graniczy to z obsesją… Dotąd udało mu się zdobyć niemal wszystko, czego chciał. Czy również zdobędzie fotel prezydencki?

„Ta znakomita, pasjonująca lektura, oparta na wywiadach, dokumentach i całych dziesięcioleciach relacji prasowych, opowiada o dzieciństwie Trumpa, jego rodzinie, interesach i politycznych eskapadach”. WASHINGTON POST

„Książka wyważona, dobrze udokumentowana i opublikowana w idealnym momencie”. FINANCIAL TIMES

Biografia opisuje triumfy i porażki amerykańskiego miliardera oraz związane z nim skandale, drogę na szczyt i sposoby, by się na nim utrzymać. A także m.in.: źródła majątku rodziny Trumpów, historię politycznej kariery Donalda, metody, które pozwoliły mu zarobić miliardy dolarów, kulisy teleturnieju The Apprentice i ciągle rosnącej sławy Donalda Trumpa.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

15x23.5 cm

ISBN

978-83-8074-023-5

Wydawca

Bukowy Las

Autor

Michael D`Antonio

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel