Dobra zmiana grubą kreską

Dobra zmiana grubą kreską

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Dobra zmiana grubą kreską

  • Dobra zmiana grubą kreską
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Dobra zmiana grubą kreską

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

DOBRA ZMIANA GRUBĄ KRESKĄ - wybór 150 rysunków Henryka Sawki komentujących aktualne wydarzenia w Polsce okraszonych satyrycznymi tekstami Michała Ogórka.

Jak mówi chińskie przysłowie: Jeden obraz zastępuje tysiąc słów. Nigdy nie lubiłem pisać, dlatego wciąż rysuję. Nie ukrywam, że w czasach galopujących zmian tylko żart rysunkowy może za nimi nadążyć.

Henryk Sawka

Henryk Sawka - znakomity polski rysownik i satyryk. Na stałe współpracuje z `Newsweekiem`. Debiutował w tygodniku `itd.`. Laureat najbardziej prestiżowych nagród: Złotej Szpilki i Złotego Medalu Satyrykonu.

Wnikliwy obserwator sceny politycznej i obyczajów Polaków. Pasjonat tenisa i jeździectwa - Mistrz Polski Artystów w Ujeżdżeniu. Miłośnik koni huculskich oraz westernowych rasy Quarter Horse .Wielokrotny juror przeglądów kabaretowych m.in. PaKi oraz SZPAKa. Założyciel zespołu Sawka Klezmer Band. Autor felietonów radiowych Panie Sawka weź pan to narysuj i filmów rysunkowych Wstawki Sawki. Fan Woody`ego Allena i Quentina Tarantino. Jego oryginalne prace można zobaczyć w autorskiej galerii w Szczecinie, na stronie sawka.pl oraz oczywiście na łamach `Newsweeka`.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

21.5x21.5 cm

ISBN

978-83-287-0457-2

Wydawca

Muza SA

Autor

Henryk Sawka

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel