Diabelska alternatywa

Diabelska alternatywa

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Diabelska alternatywa

  • Diabelska alternatywa
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Diabelska alternatywa

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
O krok od katastrofy ekologicznej, a nawet III wojny światowej

Rok 1982. Świat w obliczu kryzysu, zagrożony wybuchem III wojny światowej. ZSRR brakuje ziarna, grozi mu klęska głodu na niespotykaną skalę. Kreml łakomym okiem spogląda na kraje Europy Zachodniej, rozważając uderzenie taktyczne nawet z użyciem broni nuklearnej. Sekretarz generalny KPZR potrzebuje 50 milionów ton amerykańskiego ziarna, aby nie dopuścić do zrealizowania tego scenariusza.
Tymczasem z rąk zamachowców ginie szef KGB. Zabójcy uciekają do Berlina Zachodniego, gdzie zostają ujęci. Ich mocodawca, fanatyczny Ukrainiec Andrew Drake, porywa norweski tankowiec `Freya` wiozący milion ton ropy i żąda uwolnienia swoich towarzyszy - inaczej skazi całe Morze Północne. Prezydent USA staje przed `diabelską alternatywą` - każda jego decyzja może mieć fatalne następstwa.
Adam Munro, brytyjski szpieg zainstalowany w Moskwie, jest jedynym człowiekiem mogącym rozwiązać kryzys i zapobiec katastrofie ekologicznej i wybuchowi nuklearnego konfliktu. Ale i on nie jest pewny, po czyjej jest stronie...
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7985-837-8

Wydawca

Albatros

Autor

Frederick Forsyth

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel