Diabeł i tabliczka czekolady

Diabeł i tabliczka czekolady

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Diabeł i tabliczka czekolady

  • Diabeł i tabliczka czekolady
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Diabeł i tabliczka czekolady

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Co to znaczy szczęście? W tej książce znajdziecie 12 odpowiedzi na to pytanie. Żadnych oczywistości, żadnych banałów. Samo życie. Reporter "Dużego Formatu" Paweł P. Reszka pisze też o Polsce niewidzialnej. O dziewicy, która dała się uwieść Jezusowi. O totalnej blokadzie seksu w Lublinie. O zawstydzonych Sprawiedliwych. O ukrytych dawcach organów. O diable na popołudniowej lekcji. O naprawianiu homo na hetero... Oto Polska magiczna, choć bez fikcji.

Na każdy reportaż Pawła P. Reszki czekam jak na wydarzenie. I każdy jest dla mnie niespodzianką. Paweł ma zaskakujące tematy i świetnych bohaterów. Ma też talent, ale nie tylko reporterski. Otóż ma talent chirurga - jest chirurgiem mentalności. W tej książce pokroił swoim skalpelem Polskę i wyciągnął z jej wnętrza głupotę, nienawiść, mądrość i miłość. Przyjrzyjmy im się. Czego jest więcej i dlaczego?
Mariusz Szczygieł, reporter

Paweł Piotr Reszka, ur. 1977 r., ukończył historię na UMCS i podyplomowe dziennikarstwo na UW. Dziennikarz w lubelskim oddziale „ Gazety Wyborczej”. Dwukrotnie nominowany do nagrody Grand Press w kategorii reportaż prasowy.

Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

220

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-268-1391-7

Autor

Paweł Piotr Reszka

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami

Gatunek

Zbiór reportaży

Seria

Biblioteka Gazety Wyborczej

Wydawca

Agora

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel