Czytaj i słuchaj. Disney. Gorączka Lodu

Czytaj i słuchaj. Disney. Gorączka Lodu

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Czytaj i słuchaj. Disney. Gorączka Lodu

  • Czytaj i słuchaj. Disney. Gorączka Lodu
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Czytaj i słuchaj. Disney. Gorączka Lodu

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Pamiętacie Annę i Elsę oraz ich przyjaciół, Kristoffa i Olafa? Zbliżają się urodziny Anny i Elsa postanowiła urządzić dla niej wyjątkową niespodziankę. Przygotowała więc pyszny tort, na który Olaf miał wielki apetyt oraz mnóstwo fantastycznych prezentów. Krisftoff natomiast namalował na banerze życzenia dla Anny. Elsa bardzo się starała, aby wszystko było perfekcyjne. Nieoczekiwanie na przyjęciu zjawili się nietypowi goście. Jak zakończy się ta historia? I czy Annie spodobają się urodzinowe atrakcje?

Książka oparta na filmowym hicie Disneya.

Seria „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które przeniosą dzieci do magicznego świata Disneya. W ramach cyklu ukazały się tytuły, które od lat swym urokiem przyciągają kolejne pokolenia. Do każdej książki dołączona jest płyta CD z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. Słuchowisko jest atrakcyjną formą przekazu, która sprawia, że dzieci chętnie się angażują w opowieść, dzięki czemu mają szansę rozpocząć swoją przygodę z czytaniem.
Ogólne

Producent

Ameet

Ilość stron

32

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-253-2159-8

Autor

Praca zbiorowa

Oprawa

Twarda

Gatunek

Dla dzieci

Seria

Czytaj i Słuchaj , Kraina Lodu

Wydawca

Ameet

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel