Czy smartfony mają ogony?

Czy smartfony mają ogony?

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Czy smartfony mają ogony?

  • Czy smartfony mają ogony?
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Czy smartfony mają ogony?

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Debiut literacki Andrzeja Pągowskiego, znanego autora ponad 1200 plakatów wydawanych drukiem od 1977 roku, zajmującego się również ilustracją książkową i prasową, malarstwem, rysunkiem satyrycznym i reklamą.
Do tej pory Andrzej Pągowski malował głównie dla dorosłych, tym razem stworzył książkę dla dzieci. Jest autorem zarówno ilustracji jak i tekstów w publikacji „Czy smartfony mają ogony?”.
To książka obrazkowa dla najmłodszych pełna dowcipnych, wierszowanych historyjek z życia 18 zwierząt. Autor w przewrotny sposób przedstawił zwierzęta uchwycone w ekranie smartfonu. Czy to, co zostało przedstawione w smartfonie faktycznie przypomina zwierzątko? A może kogoś lub coś innego? Dlaczego tak jest? Przekonajcie się o tym sami.
Ta książka rozbudzi kreatywność i zachęci do dalszej zabawy!
Typografia tekstów doskonale komponuje się z bardzo kolorowymi, żywymi ilustracjami, które zachwycają zarówno dzieci jak i dorosłych. Autorska książka Andrzeja Pągowskiego skierowana jest nie tylko do najmłodszych miłośników zwierząt i fascynatów smartfonów swoich rodziców, ale do wszystkich dzieci, które lubią wesołe opowieści, śmiech i zabawy, w których mogą wykorzystać swoją wyobraźnię.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

29.5x29.5 cm

ISBN

978-83-274-4929-0

Wydawca

Olesiejuk

Autor

Andrzej Pągowski

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel