Coś, o czym chciałam ci powiedzieć (książka audio)

Coś, o czym chciałam ci powiedzieć (książka audio)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Coś, o czym chciałam ci powiedzieć (książka audio)

  • Coś, o czym chciałam ci powiedzieć (książka audio)
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Coś, o czym chciałam ci powiedzieć (książka audio)

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Alice Munro daje niezbity dowód, że jak nikt inny potrafi uchwycić istotę ludzkiej natury w najróżniejszych naszych zachowaniach. Trudno sobie wyobrazić żywszy zmysł obserwacji . „Houston Post”

W doskonałym zbiorze trzynastu opowiadań Alice Munro wykazuje się niezwykłą wrażliwością, prostotą stylu i wspaniałą techniką pisarską. John Updike przyrównał ją nawet do Czechowa. Opisane przez nią siostry, matki, córki, ciotki, babcie oraz przyjaciółki żyją nadzieją, miłością, gniewem i wiarą w pojednanie, zmagają się z przeszłością, teraźniejszością oraz tym, co jeszcze przyniesie los.

Munro, z wrodzoną delikatnością i szczerością pisze o uczucia, trudnych relacjach damsko-męskich, nieudanych związkach, rozliczeniach z przeszłością, przekraczaniu progu dorosłości, upływie czasu, starości w kontekście relacji międzypokoleniowych, stosunkach miedzy rodzeństwem, poczuciu winy, budzącej się seksualności, życiowych wyborach oraz ich konsekwencjach. Trudno o bardziej subtelne i przenikliwe pióro we współczesnej prozie.
Czyta: Anna Cieślak
Alice Munro (ur. w 1931r.) – kanadyjska prozaiczka uhonorowana wieloma nagrodami, m.in. Międzynarodową Nagrodą Bookera za całokształt twórczości literackiej (2009) oraz Literacką Nagrodą Nobla (2013). Mistrzyni krótkiej formy, jedna z najwybitniejszych współczesnych pisarek.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

Alice Munro

Ilość stron

0

Rok Wydania

2014

Oprawa

etui kartonowe

Format

13.5x19 cm

ISBN

978-83-7943-445-9

Wydawca

Świat Książki

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel