CorelDRAW Graphics Suite X6 PL

CorelDRAW Graphics Suite X6 PL

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

CorelDRAW Graphics Suite X6 PL

  • CorelDRAW Graphics Suite X6 PL
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

CorelDRAW Graphics Suite X6 PL

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Odkryj w sobie duszę artysty — rozpocznij przygodę z Corelem!

 

Poznaj narzędzia pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6

Dowiedz się, jak rysować, przekształcać i drukować grafikę

Naucz się edytować, kadrować i korygować fotografie

Rozwojowi informatyki towarzyszy lawinowy wzrost liczby programów użytkowych, w tym również oprogramowania umożliwiającego tworzenie i edycję obrazów cyfrowych. Jedną z pierwszych liczących się aplikacji graficznych był CorelDRAW — program służący początkowo jedynie do edycji grafiki wektorowej, który z czasem ewoluował w rozbudowany pakiet wyspecjalizowanych narzędzi. Za jego pomocą można nie tylko poprawiać obrazy, lecz także wykonywać wiele innych czynności, zarówno w profesjonalnych studiach graficznych, jak i wśród wymagających hobbystów.

 

Jeśli chcesz wkroczyć w magiczny świat grafiki komputerowej z pakietem CorelDRAW lub planujesz zastąpić nim dotychczas używany program, sięgnij po książkę CorelDRAW Graphics Suite X6 PL. Krok po kroku przedstawi Ci ona kluczowe narzędzia najnowszej polskiej wersji Corela, pokaże, jak efektywnie tworzyć i edytować grafikę wektorową, oraz zaprezentuje techniki stosowane w obróbce grafiki rastrowej, w tym zdjęć cyfrowych. Poznasz również funkcje tekstowe pakietu, nauczysz się korzystać z efektów 2D i 3D. Dowiesz się, jak przygotowywać graficzne elementy stron WWW oraz animacje, a także odkryjesz tajniki zapisywania, eksportowania i drukowania prac.

 

Interfejs użytkownika programów pakietu CorelDRAW

Podstawowe operacje rysunkowe i edycyjne

Dodawanie, przekształcanie i deformowanie obiektów

Korzystanie z kolorów i wypełnień

Wstawianie tekstów, ich edycja i przekształcanie

Zastosowanie efektów dwu- i trójwymiarowych

Tworzenie animacji i grafiki na strony WWW

Zapisywanie, eksportowanie i drukowanie prac

Zostań grafikiem z CorelDRAW Graphics Suite X6!

Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

432

Autor

Wrotek Witold

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Na rynku komputerów osobistych robi się coraz ciekawiej. Niedługo po prezentacji laptopa Microsoft Surface, mamy demonstrację siły giganta z Cupertino. Na konferencji Worldwide Developer Conference, Apple zaprezentował kilka nowych urządzeń. To nie tylko odświeżone modele – jest kilka niespodzianek!

2016 rok dostarczył dużo emocji i dużo pozytywnych niespodzianek, o czym przekonał się każdy śledzący rynek nowych technologii. Za nami kilka dużych konferencji i głośnych premier, które wywołały niemałe poruszenie na rynku urządzeń mobilnych czy w sercach i umysłach graczy. Jakie urządzenia dał nam 2016 rok? Zobaczcie przegląd najważniejszych hitów.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel