Cień góry

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Cień góry

  • Cień góry
- + Dopasuj
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Długo oczekiwana kontynuacja `Shantaram` - brawurowej powieści inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami, która stała się światową legendą.

Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa...

Miliony czytelników zafascynowały losy australijskiego uciekiniera, który pracował dla bombajskiej mafii fałszerzy dokumentów.

Minęły dwa lata od dramatycznych wydarzeń opisanych w `Shantaram`.  Lin stracił dwie najważniejsze osoby w swoim życiu - przewodnika duchowego Khaderbhai i miłość życia, Karlę, która została poślubiona przez hinduskiego potentata medialnego. Po kolejnej szmuglerskiej akcji wraca do miasta, które zmieniła się nie do poznania - za bardzo i za szybko.

Wielu jego przyjaciół wyjechało, nowi przywódcy mafijnej siatki prześcigają się w coraz brutalniejszych interesach, a osławiony święty człowiek kwestionuje wszystko, czego Lin się nauczył o życiu i miłości. Teraz musi znaleźć swoje miejsce w mieście zła, które żyje według zupełnie nowych zasad. Nie może opuścić Island City - Karla i fatalna obietnica, którą kiedyś złożył, nie pozwolą mu na to.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

15.5x23.5 cm

ISBN

978-83-65282-76-7

Wydawca

Marginesy

Autor

Gregory David Roberts

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel