Chłopaki niech płaczą

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Chłopaki niech płaczą

  • Chłopaki niech płaczą
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Pierwsza tak szczera rozmowa z popularnym aktorem i reżyserem, naszpikowana słodko-gorzkimi refleksjami i błyskotliwymi puentami.

Lubaszenko wraca nie tylko do swoich największych życiowych i zawodowych sukcesów, ale rozlicza się też z porażkami. Opowiada o trudnej walce z depresją, otyłością i alkoholizmem, wspomina dawne miłości i nawiązuje do nie zawsze łatwych relacji z ojcem, aktorem Edwardem Lindem-Lubaszenką.

Panorama polskiego kina ostatnich lat, barwne towarzyskie anegdoty przeplatane wnikliwymi życiowymi i filmowymi obserwacjami, bohater tego wywiadu cierpi bowiem na potrzebę dygresji.

Ale spokojnie, tym razem można się mazać. Chłopaki niech płaczą!

Przede wszystkim noszę w sercu kilka wyrzutów sumienia. Chciałbym więc parę osób przeprosić, rozliczyć się z przeszłością, przyznać do błędów. Chcę też opowiedzieć o swoim życiu i wyjaśnić sprawy, które w ostatnich latach budziły w mediach sporo niezbyt zdrowych emocji. [...] Tak naprawdę zdecydowałem się na tak desperacki krok jak książka, dlatego że jest to dla mnie jedyna być może szansa porozmawiania z ludźmi. Szansa, której w życiu nie mam, bo nie spotykam już prawie nikogo w taki sposób, w jaki spotykałem kiedyś

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko (ur. 6 grudnia 1968 roku we Wrocławiu) to jeden z najbardziej lubianych i popularnych polskich aktorów i reżyserów, niezapomniany Kamil Kurant, Tomek z `Krótkiego filmu o miłości` Krzysztofa Kieślowskiego czy tytułowy Kroll z debiutu Władysława Pasikowskiego. Jego reżyserki debiut `Sztos` był jednym z najpopularniejszych polskich filmów lat dziewięćdziesiątych. Jeszcze większy sukces odniósł komediami `Chłopaki nie płaczą` i `Poranek kojota`. Zapalony kibic piłki nożnej, były kapitan Reprezentacji Artystów Polskich, a w młodości - aspirujący do profesjonalnej gry zawodnik. Jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

Paweł Piotrowicz (ur. 23 lipca 1976 roku w Głogowie), dziennikarz muzyczny i filmowy, jest autorem blisko dwóch tysięcy artykułów, wywiadów i recenzji publikowanych między innymi w `Machinie`, `Muzie`, `Filmie` i portalu Onet, z którym blisko współpracuje od 2007 roku. W 2013 roku ukazała się jego książka `Kazimierz Kaczor. Nie tylko polskie drogi`, wywiad-rzeka z aktorem.

Ogólne

Autor

Paweł Piotrowicz , Olaf Lubaszenko

Ilość stron

336

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa zintegrowana

Format

15x21 cm

ISBN

978-83-7961-180-5

Wydawca

Prószyński Media

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel