Cesarz. Postscriptum + CD MP3

Cesarz. Postscriptum + CD MP3

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Cesarz. Postscriptum + CD MP3

  • Cesarz. Postscriptum + CD MP3
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Cesarz. Postscriptum + CD MP3

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Zbigniew Zapasiewicz czyta „Cesarza” Ryszarda Kapuścińskiego. Książka zawiera: 35 zdjęć Etiopii autorstwa Ryszarda Kapuścińskiego, Kalendarium życia Hajle Sellasje I, Ryszard Kapuściński opowiada Hansowi Magnusowi Enzensbergerowi o „Cesarzu”. Esej szkockiego dziennikarza Neala Aschersona, , recenzenta „London Review of Books”. „Nie jest to jedynie reportaż, ale – jak wszystkie najlepsze dzieła tego pisarza – literacki destylat słów i zdarzeń” (Neal Ascherson).

Czasy się zmieniają i zmienia się sposób w jaki oglądamy rozmaite treści. Jeszcze niedawno przeglądaliśmy z ciekawością program telewizyjny, zaznaczając długopisem interesujące nas programy i pamiętaliśmy o tym, żeby przewinąć kasetę, zanim oddamy ją do wypożyczalni. Obecnie żyjemy w czasach filmów i seriali dostępnych online na życzenie.

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel