Batman. Mroczny Rycerz. Glina, tom 4

Batman. Mroczny Rycerz. Glina, tom 4

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Batman. Mroczny Rycerz. Glina, tom 4

  • Batman. Mroczny Rycerz. Glina, tom 4
- + Dopasuj

Batman. Mroczny Rycerz. Glina, tom 4

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Gotham City nie ma chwili spokoju kiedy tylko jedno niebezpieczeństwo zostaje zażegnane, od razu pojawia się kolejne.Tym razem po ulicach miasta szaleje Clayface, złoczyńca potrafiący zmieniać postać. Dokonuje on serii zuchwałych rabunków, po czym zabija swoich wspólników. Początkowo nawet Batman wydaje się bezradny wobec takiego przeciwnika, lecz udaje mu się złapać zmiennokształtnego bandytę. Jednak to dopiero początek rozgrywki z Clayfaceem, który nie zamierza pozostać uwięziony w Arkham. Przy okazji poznajemy ciekawą historię dzieciństwa i młodości superłotra, dzięki czemu możemy zrozumieć motywy jego postępowania. Aby ostatecznie pokonać złoczyńcę, Mroczny Rycerz będzie musiał rozszyfrować jego powiązania z najdziwniejszymi postaciami ciemnej strefy Gotham...
W drugim pojedynku Batman zmierzy się z najnowszym Man-Batem, znacznie potężniejszym i straszniejszym od każdego wcześniejszego wcielenia tej istoty.
Twórcą większości scenariuszy do serii Batman Mroczny Rycerz jest Gregg Hurwitz, ceniony powieściopisarz (cykl thrillerów Tim Rackley) i scenarzysta komiksowy (Wolverine, Punisher). W tym tomie rysunkami zajęli się tak znani graficy: jak Alex Maleev (Daredevil, New Avengers, Hellboy & the BPRD) i Ethan Van Sciver (Green Lantern: Rebirth).
Ogólne

Producent

Egmont

Ilość stron

176

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-281-1809-6

Autor

Gregg Hurwitz

Oprawa

Twarda

Gatunek

Komiks

Seria

Nowe DC Comics

Wydawca

Egmont

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel