Assassin`s Creed: Tajemna krucjata

Assassin`s Creed: Tajemna krucjata

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Assassin`s Creed: Tajemna krucjata

  • Assassin`s Creed: Tajemna krucjata
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Assassin`s Creed: Tajemna krucjata

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Niccolo Polo, ojciec Marco, ujawnia historię, którą utrzymywał w tajemnicy przez całe życie - historię Altaira, jednego z najznamienitszych asasynów Bractwa.
Altair podejmuje się doniosłej misji i wyrusza w podróż do Ziemi Świętej. By dowieść swojego poświęcenia, zmierzy się z dziewięcioma śmiertelnymi wrogami, pośród których znajdzie się sam przywódca templariuszy, Robert de Sable. Podczas niezwykłej wyprawy Altair odkryje prawdziwe znaczenie Creda Asasynów.
Nikt nigdy wcześniej nie opowiedział o losach Altaira: o jego brzemiennej w skutki podróży, która zmieniła bieg historii, o nieustającej walce ze spiskiem templariuszy, o tragedii, jaka stała się udziałem wielkiego asasyna i jego rodziny oraz o haniebnej zdradzie najbliższego przyjaciela.
Część trzecia serii Assassin`s Creed
Ogólne

Autor

Oliver Bowden

Ilość stron

498

Rok Wydania

2012

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14x21 cm

ISBN

978-83-61428-70-1

Wydawca

Insignis Media

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel