Antyrak, Zdrowiej! - Omnibus

Antyrak, Zdrowiej! - Omnibus

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Antyrak, Zdrowiej! - Omnibus

  • Antyrak, Zdrowiej! - Omnibus
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Antyrak, Zdrowiej! - Omnibus

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
„Antyrak” odpowiada na pytania kluczowe dla zdrowia większości ludzi: Jaki tryb życia prowadzić, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka? Co robić, aby zahamować jego rozwój? Co jeść i jakie stosować diety? Czego i jakich potraw unikać? Dr Servan-Schreiber, neurochirurg i psychiatra, zajmował się terapią osób cierpiących na nowotwory i inne ciężkie choroby. Gdy piętnaście lat temu wykryto u niego guz mózgu przeżył dwie operacje i nawrót choroby. Choć był zwolennikiem niekonwencjonalnych metod leczenia, nie odrzucał sposobów tradycyjnych. Jego książka `Antyrak. Nowy styl życia` stała się światowym fenomenem wydawniczym.

„Zdrowiej! Pokonaj lęk, stres i depresję”jest kolejną publikacją dr Davida Servana-Schraibera po bestsellerowej książce `Antyrak. Nowy styl życia”.
Autor opisuje nowoczesne metody skutecznej walki ze stresem i depresją. Książka zawiera porady dotyczące terapii bez użycia środków farmakologicznych. W przystępny sposób wyjaśnia mechanizmy pracy mózgu i organizmu ludzkiego narażonego na działanie silnych negatywnych emocji. Do doskonała lektura dla wszystkich osób poszukujących alternatywnych sposobów na definitywne i trwałe zwalczenie depresji.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14x20.5 cm

ISBN

978-83-7985-733-3

Wydawca

Albatros

Autor

David Servan-Schreiber

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel