Adios kilogramos!

Adios kilogramos!

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Adios kilogramos!

  • Adios kilogramos!
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Adios kilogramos!

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Kompleksowy plan odchudzania na 90 dni

Słowa `odchudzanie` i `dieta` większości z nas kojarzą się z męką i wyrzeczeniami. A może czas powiedzieć Adios! takiemu sposobowi myślenia? A przy okazji nadprogramowym kilogramom, niechcianym fałdkom, ospałości i wymówkom. Dietetyczka Katarzyna Błażejewska-Stuhr oraz trenerzy Ada Jakimowicz i Marcin Markiewicz udowodnią, że w ciągu zaledwie 90 dni można zgubić nadprogramowe kilogramy i zyskać radość życia. Rozpocząć nowy etap życia, w którym każdy kolejny dzień będzie coraz lżejszy! 

Katarzyna Błażejewska-Stuhr - dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Wyznaje zasadę, że można jeść niemal wszystko, ważne są proporcje. Autorka i współautorka publikacji poświęconych zdrowemu żywieniu m.in. trzech części bestsellerowych książek Koktajle dla zdrowia i urody (Wydawnictwo Zwierciadło).

Magdalena Chorębała - przez całe życie zawodowe zajmuje się wydawaniem książek, lecz tym razem postanowiła stać się bohaterką jednej z nich, mówiąc Adios! nad programowym kilogramom. Chcę udowodnić, że w 90 dni można zyskać sprawność i zgubić wiele nadprogramowych kilogramów. A co najważniejsze - że zrobić to może naprawdę każdy.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

16.5x22 cm

ISBN

978-83-65456-32-8

Wydawca

Zwierciadło

Autor

Katarzyna Błażejewska-Stuhr , Magdalena Chorębała

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel