7 Cudów Świata

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

7 Cudów Świata

  • 7 Cudów Świata
- + Dopasuj
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architektury, który przetrwa wieki!
Gra w 7 cudów toczy się przez trzy wieki. W każdym wieku gracze otrzymują siedem kart z konkretnej talii. Wybierają jedną z kart, a pozostałe przekazują sąsiednim graczom. Gracze pokazują swoje karty jednocześnie (płacąc lub uzyskując surowce albo wchodząc w interakcję z innymi graczami na różne sposoby). Każdy z graczy wybiera następną kartę z talii którą wcześniej przekazali i proces zaczyna się od nowa, dopóki każdy z graczy nie odkryje po sześć kart z danego wieku. Po upływie trzech wieków gra się kończy.
Ogólne

Producent

Ab (Mfk)

Zestaw zawiera

7 plansz Cudów Świata; 7 kart Cudów Świata; 49 kart I Era; 49 kart II Era; 50 kart III Era; 42 żetony Konfliktu; 20 monet o wartości 3; 30 monet o wartości 1; notes punktacji; instrukcja; 2 karty wariantu dla 2 graczy

Wydawca

Rebel

Charakterystyka

Rodzaj

Logiczna , Rodzinna , Strategiczna , Towarzyska

Wersja językowa

Instrukcja: polska

Liczba graczy

2 - 7

Klasyfikacja wiekowa

10+

Czas gry [min]

30

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel