Koszulka Star Wars Darth Vader Puff rozmiar M

Koszulka Star Wars Darth Vader Puff rozmiar M

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Koszulka Star Wars Darth Vader Puff rozmiar M

  • Koszulka Star Wars Darth Vader Puff rozmiar M
- + Dopasuj

Koszulka Star Wars Darth Vader Puff rozmiar M

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Koszulka Star Wars Darth Vader Puff rozmiar M.
Charakterystyka

Rodzaj

Koszulka

Przeznaczenie

Dla graczy

Ogólne

Producent

Disney

Kolor

Czarny

Fizyczne

Rozmiar

M

5 na 5

Koszulka, która ma MOC!

Parafrazując dawny zapis z pierwszej polskiej encyklopedii: "T-shirt jaki jest, każdy widzi". Powiem wam jednak (a właściwie napiszę), że w tym przypadku nie tak do końca. Bo z jednej strony, internetowe zdjęcie nie odzwierciedla tego, jak ta koszulka wygląda w rzeczywistości. A wygląda obłędnie! Z drugiej strony, nawet przejście się do sklepu stacjonarnego nie gwarantuje wam pełnego obrazu tego zjawiska (bo koszulka w rzeczy samej - jest zjawiskowa!). Chodzi przede wszystkim o to, że co innego w opakowaniu, a co innego - na żywej osobie. Przy czym założenie koszulki na ciało działa na jej korzyść. Bo prezentuje się jeszcze lepiej, niż trzymana w rękach i oglądana z każdej strony - po prostu na ciele zyskuje ona na "pełnowymiarowości" i nabiera kształtów. Tym bardziej, że oryginalny, pomysłowy i na prawdę ciekawie wykonany nadruk, potrafi nie tylko zauroczyć, ale wręcz zahipnotyzować. Można w niego wpatrywać się godzinami...

Przejdźmy jednak do kwestii bardziej "technicznych", a konkretnie do jakości koszulki. Bo ta jest nie mniej ważna niż piękny wygląd, wszak nikt nie chciałby po pierwszym praniu trzymać w ręce szmatkę do wycierania kurzy, zamiast pięknego odzienia. Tutaj jednak, powiem wam, że nie macie o co się martwić. Jakość samego materiału i splot koszulki, sprawiają, że ta jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale i nie mechaci się, nawet po kilku praniach. Oczywiście trzeba się przy tym stosować warunków ustalonych na metce, ale to chyba standard? Równie dobry jakościowo jest nadruk: wyraźny, pełen szczegółów i wytrzymały - nie stracił on na swojej wyrazistości ani trochę po kilku praniach i po wielu dniach noszenia, zarówno na słońcu, jak i na deszczu. To wciąż ten sam stary dobry (no może nie taki dobry, bo z Ciemnej Strony Mocy) Darth Vader. Samą koszulkę nosi się z dużą przyjemnością, a to dlatego, że człowiek jest dumny z takiego arcydzieła na własnej klatce piersiowej, ale i dlatego, że materiał, z jakiego wykonany jest t-shirt jest przyjemny i... oddycha. To ostatnie jest wbrew pozorom ważne, szczególnie w dobie sztucznych i nieoddychających materiałów, w których skóra się zaparza i w pewnym sensie dusi. Polecam ją każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen, nawet jeśli bardziej wspierał Rebeliantów niż Imperium. Ta koszulka po prostu... ma moc!

Recenzja zatwierdzona przez Yodę.

Gry video są ważną częścią życia wielu z nas. Badania pokazują, że średnia wieku gracza to 35 lat. W tej grupie jest wielu rodziców, którzy na pewno chcieliby dzielić pasję ze swoimi dziećmi. A poza tym, mamy jeszcze szereg innych czynników wywołujących presję – rówieśnicy, którzy już grają w gry i opowiadają o tym naszym dzieciom, czy wszechobecne reklamy, od których nie sposób uciec.

 Już od dawna wiadomo, że gry video to rozrywka nie tylko dla dzieci. Wszystkie badania pokazują, że liczba graczy powyżej 30 roku życia jest duża. Konsola albo komputer do gier jest więc sprzętem nie tylko dla nastolatków, ale również dla dorosłych. Ci którzy wychowali się na grach w latach 90-tych, nie porzucili swoich zainteresowań.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel