Gra Xbox One Kinect Sports Rivals

Gra Xbox One Kinect Sports Rivals
Gra Xbox One Kinect Sports Rivals
Gra Xbox One Kinect Sports Rivals
Gra Xbox One Kinect Sports Rivals
Gra Xbox One Kinect Sports Rivals

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Gra Xbox One Kinect Sports Rivals

  • Gra Xbox One Kinect Sports Rivals
  • Gra Xbox One Kinect Sports Rivals
  • Gra Xbox One Kinect Sports Rivals
  • Gra Xbox One Kinect Sports Rivals
  • Gra Xbox One Kinect Sports Rivals
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Gra Xbox One Kinect Sports Rivals

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:


Kinect Sports Rivals
 
Najlepiej sprzedająca się franczyzowa gra sportowa z obsługą technologii Kinect teraz dostępna na konsoli Xbox One. Jedyna gra, w której możesz nie tylko spersonalizować postać, ale stać się nią i zostać mistrzem. W 100% kontrolowana przy użyciu sensora Kinect. Pierwsza gra ze 100% obsługą sensora Kinect na konsolę Xbox One opracowana przez Microsoft Studios.


Zobacz wideo
Główne zalety


Zostań mistrzem!

Zupełnie nowa technologia Kinect błyskawicznie skanuje Twoją postać i daje Ci szansę, by zostać mistrzem. Cała rozgrywka zależy od Ciebie – od tego, jak wyglądasz, jak się zachowujesz i jak rywalizujesz. Dzięki technologiom Real Vision i Shadow na konsoli Xbox One Twój sportowiec uczy się Twoich ruchów i startuje w zawodach, nawet kiedy nie ma Cię przed konsolą. Rywalizacja to nie żarty — tu zawsze chodzi o Ciebie.


Nowa technologia!

Całkiem nowa technologia czujników w konsoli Xbox One, która umożliwia niezwykle precyzyjne rejestrowanie ruchów gracza, to prawdziwa rewolucja w rozgrywce sterowanej ruchowo. Kinect Sports Rivals ożywia ducha rywalizacji. Liczą się milimetry i prędkość. Ważne są umiejętności i precyzja. Teraz nawet niewielki ruch może mieć wielki wpływ na końcowy wynik.

Gra zespołowa!

Gra zespołowa daje całkiem nowe wrażenia. Jednoczy i dzieli społeczność, podsycając ducha rywalizacji. Wywrotowcy i buntownicy gromadzą się w zespole Wolf Clan, dumni i honorowi znajdą bratnie dusze w Eagle Legion. Jeśli natomiast grasz agresywnie i bezpardonowo, dołącz do Viper Network. Jednak najpierw musisz zdobyć uznanie kapitana drużyny. A nie jest to proste.

Pudełko zawiera

  • Płyta
  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja
Zastosowane technologie

Online Online

Przemoc Przemoc

12 12

Charakterystyka

Producent

Microsoft

Platforma

Xbox One

Producent

Rare

Wydawca

Microsoft Studios

Wydawca PL

Microsoft

Wersja językowa

Polska

Gatunek

Sportowa , Zręcznościowa

Seria

Kinect Sports

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online , Przemoc , 12

Techniczne

Producent

Microsoft

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet / wspólny ekran

Inne

Wykorzystuje Kinect

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Ciekawa gra i świetna zabawai dla jednej i dla wielu osób. Całkowicie zintegrowana z kinectem. Super grafika. Bardzo fajne jest modelowanie postaci użytkownika. Moja córka po przeskanowaniu pojawiła się na ekranie podobna do siebie w 90%. Bardzo inteligentnie kinect radzi sobie z grą w kilka osób. Można grać w kręgle, skutery wodne, tenisa i wspinać się. Co do wspinaczki to mało ma to jednak wspólnego z prawdziwą ścianką. Pozostałe konkurencje bez zarzutu.Wg mnie gra bardziej dla dzieci i młodzieży. Poza dobrą porcją ruchu i rywalizacją gra zapewnia też emocje związane z kupowaniem nowym strojów, narzędzi i konfiguracją postaci. Jedyny minus to trochę mało sportowych dyscyplin, mogłoby być więcej.Ale i tak jest świetnie. Polecam.

Dawno na rynku konsol nie mieliśmy tylu zwrotów akcji i premier, co w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Po udanych debiutach Xbox One S i Playstation 4 Pro konsola Xbox One X Project Scorpio otwiera nowy rozdział w rywalizacji Microsoftu i Sony. Co warto o niej wiedzieć? Wyjaśniamy w tym artykule!

Gry video są ważną częścią życia wielu z nas. Badania pokazują, że średnia wieku gracza to 35 lat. W tej grupie jest wielu rodziców, którzy na pewno chcieliby dzielić pasję ze swoimi dziećmi. A poza tym, mamy jeszcze szereg innych czynników wywołujących presję – rówieśnicy, którzy już grają w gry i opowiadają o tym naszym dzieciom, czy wszechobecne reklamy, od których nie sposób uciec.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel