Gra Xbox One Batman: Arkham Knight

Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
Gra Xbox One Batman: Arkham Knight

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Gra Xbox One Batman: Arkham Knight

  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
- + Dopasuj

Gra Xbox One Batman: Arkham Knight

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
 
Batman: Arkham Knight
 
W niezwykle efektownym finale serii Arkham, Batman zmierzy się z ostatecznym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić.

Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden - raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze poznają świat Batmana jak nigdy dotąd - będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.

"Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry." stwierdził Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. "Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana."

“Zespół Rocksteady Studios włożył mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana." stwierdził Sefton Hill, dyrektor gry w Rocksteady Studios. "Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że tworzymy grę na platformy następnej generacji, dzięki czemu możemy wdrożyć elementy, które zaplanowaliśmy już dawno, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City."
Główne cechy:
 
  • Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry.
  • Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana.
  • Twórcy włożyli mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana.
  • Dzięki zaprojektowaniu gry na platformy następnej generacji, do rozgrywki wdrożono nowe elementy, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City.
Zastosowane technologie

16 16

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

Xbox One

Producent

RockSteady Studios

Wydawca

Rocksteady

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Angielska , Polska

Gatunek

Akcja , TPP (Third-Person Perspective)

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

16

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

5 na 5

Jeżeli po przejściu Wiedźmina 3 czujesz pustkę w środku możesz ją w bardzo i prosty sposób zapełnić obrońcą Gotham. Dark Knight to kapitalne zwieńczenie trylogii przygotowanej przez Rocksteady (celowo pomijam Origins). Szalone przywiązanie do detali oraz z największym pietyzmem oddane szczególy batmobila pokazują, że developer wycisnął z leciwego już UE3 ostatnie soki. Latanie gackiem przy padającym w nocy deszczu w towarzystwie krzykliwych nenonów dostarcza receptorom wzrokowym najwyższej klasy doznań.

Fabularnie jest wyśmienicie. By za dużo nie zdradzać ograniczę się jedynie do tego, że oglądamy Batmana walczącego z Scarecrow\'em i zastanwawiamy się czy razem z Brucem Waynem nie popadamy w odmęty szaleństwa. Warto nadmienić, że misje poboczne nie wybijają nas z głównego wątku i są umiejętnie serwowane wraz z głównym postępem.

Największym minusem okazuję się fabularny dodatek z Harley Quinn - krótki (10-15 minut gry!), płytki i po prostu miałki. Poza tą małą łyżką dziegciu, Arkham Knight to najlepszy Batman jaki do tej pory powstał

Premiera Nintendo Switch już dawno za nami. To, jak będzie się rozwijać konsola na naszym rynku, zależy przede wszystkim od tego, jakie gry będą się pojawiać. Z każdym miesiącem wybór jest coraz większy, co zachęca do tego, aby na konsolę Nintendo patrzyć z większym zaciekawieniem. Cieszy duża różnorodność, która daje nadzieję, że zarówno teraz, jak i w przyszłości, znajdziemy na tej platformie rozrywkę dla graczy o różnych potrzebach i zainteresowaniach.

Już 29 września po raz kolejny na sklepowe półki trafi kultowy symulator piłki nożnej w nowej odsłonie– FIFA 18! Gracze znowu będą mogli poprowadzić postaci najlepszych piłkarzy świata do zwycięstwa zarówno w zróżnicowanych wariantach rozrywki dla samotników, jak i w rozbudowanym trybie multiplayer.

FIFA 18 trafi na PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, ale także będzie możliwe odpalenie jej na konsolach starszej generacji – PS3 i Xbox 360.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel