Gra Xbox One Batman: Arkham Knight

Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
Gra Xbox One Batman: Arkham Knight

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Gra Xbox One Batman: Arkham Knight

  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
  • Gra Xbox One Batman: Arkham Knight
- + Dopasuj

Gra Xbox One Batman: Arkham Knight

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
 
Batman: Arkham Knight
 
W niezwykle efektownym finale serii Arkham, Batman zmierzy się z ostatecznym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić.

Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden - raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze poznają świat Batmana jak nigdy dotąd - będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.

"Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry." stwierdził Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. "Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana."

“Zespół Rocksteady Studios włożył mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana." stwierdził Sefton Hill, dyrektor gry w Rocksteady Studios. "Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że tworzymy grę na platformy następnej generacji, dzięki czemu możemy wdrożyć elementy, które zaplanowaliśmy już dawno, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City."
Główne cechy:
 
  • Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry.
  • Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana.
  • Twórcy włożyli mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana.
  • Dzięki zaprojektowaniu gry na platformy następnej generacji, do rozgrywki wdrożono nowe elementy, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City.
Zastosowane technologie

16 16

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

Xbox One

Producent

RockSteady Studios

Wydawca

Rocksteady

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Angielska , Polska

Gatunek

Akcja , TPP (Third-Person Perspective)

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

16

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

5 na 5

Jeżeli po przejściu Wiedźmina 3 czujesz pustkę w środku możesz ją w bardzo i prosty sposób zapełnić obrońcą Gotham. Dark Knight to kapitalne zwieńczenie trylogii przygotowanej przez Rocksteady (celowo pomijam Origins). Szalone przywiązanie do detali oraz z największym pietyzmem oddane szczególy batmobila pokazują, że developer wycisnął z leciwego już UE3 ostatnie soki. Latanie gackiem przy padającym w nocy deszczu w towarzystwie krzykliwych nenonów dostarcza receptorom wzrokowym najwyższej klasy doznań.

Fabularnie jest wyśmienicie. By za dużo nie zdradzać ograniczę się jedynie do tego, że oglądamy Batmana walczącego z Scarecrow\'em i zastanwawiamy się czy razem z Brucem Waynem nie popadamy w odmęty szaleństwa. Warto nadmienić, że misje poboczne nie wybijają nas z głównego wątku i są umiejętnie serwowane wraz z głównym postępem.

Największym minusem okazuję się fabularny dodatek z Harley Quinn - krótki (10-15 minut gry!), płytki i po prostu miałki. Poza tą małą łyżką dziegciu, Arkham Knight to najlepszy Batman jaki do tej pory powstał

Dawno na rynku konsol nie mieliśmy tylu zwrotów akcji i premier, co w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Po udanych debiutach Xbox One S i Playstation 4 Pro konsola Xbox One X Project Scorpio otwiera nowy rozdział w rywalizacji Microsoftu i Sony. Co warto o niej wiedzieć? Wyjaśniamy w tym artykule!

Gry video są ważną częścią życia wielu z nas. Badania pokazują, że średnia wieku gracza to 35 lat. W tej grupie jest wielu rodziców, którzy na pewno chcieliby dzielić pasję ze swoimi dziećmi. A poza tym, mamy jeszcze szereg innych czynników wywołujących presję – rówieśnicy, którzy już grają w gry i opowiadają o tym naszym dzieciom, czy wszechobecne reklamy, od których nie sposób uciec.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel