Gra PS4 Batman: Arkham Knight

Gra PS4 Batman: Arkham Knight
Gra PS4 Batman: Arkham Knight
Gra PS4 Batman: Arkham Knight
Gra PS4 Batman: Arkham Knight
Gra PS4 Batman: Arkham Knight

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Gra PS4 Batman: Arkham Knight

  • Gra PS4 Batman: Arkham Knight
  • Gra PS4 Batman: Arkham Knight
  • Gra PS4 Batman: Arkham Knight
  • Gra PS4 Batman: Arkham Knight
  • Gra PS4 Batman: Arkham Knight
- + Dopasuj

Gra PS4 Batman: Arkham Knight

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
 
Batman: Arkham Knight
 
W niezwykle efektownym finale serii Arkham, Batman zmierzy się z ostatecznym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić.

Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden - raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze poznają świat Batmana jak nigdy dotąd - będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.

"Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry." stwierdził Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. "Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana."

“Zespół Rocksteady Studios włożył mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana." stwierdził Sefton Hill, dyrektor gry w Rocksteady Studios. "Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że tworzymy grę na platformy następnej generacji, dzięki czemu możemy wdrożyć elementy, które zaplanowaliśmy już dawno, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City."
Główne cechy:
 
  • Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry.
  • Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana.
  • Twórcy włożyli mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana.
  • Dzięki zaprojektowaniu gry na platformy następnej generacji, do rozgrywki wdrożono nowe elementy, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City.
Zastosowane technologie

16 16

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

PlayStation 4

Producent

RockSteady Studios

Wydawca

Rocksteady

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Angielska , Polska

Gatunek

Akcja , TPP (Third-Person Perspective)

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

16

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

5 na 5

Gre zakupiłem 9.10.2016 jest zarombista cena też super polecam

5 na 5

Z góry chciał bym zaznaczyć, ze nie jestem fanem serii, co prawda w wcześniejsze cześci miałem okazjęzagrać, ale kupowałem je naprawdę w niskiej cenie i służyły bardziej jako typowe zapchaj dziury. W tą cześć zaopatrzyłem się po zobaczeniu wyśmienitych recenzji. Co prawda pierwsze odpalenie nie zrobiło na samym początku jakiegoś specjalnego wrażenia, do czasu kiedy zasiadłem za sterami batmobila, co spowodowało, że na mojej twarzy pojawił się wielki uśmiech, a z otworu gębowego wydobył się miendzy innymi dzwięk \"WOW\". Z każdą godziną było coraz lepiej i lepiej. Nawet misję poboczne były bardzo ciekawe, czego nie powiedział bym o wielu grach, a chodz by o Far Cry 4, gdzie produkcja jest naprawdę znakomita, ale misję poboczne stają się powtarzalne i schematyczne. Jest to jeden z nie wielu tytułów przy, których od dawna nie potrafiłem się oderwać od konsoli, a na to wpłynoł wyśmienity game play, fabuła, ścieżka dzwiękowa i dosyć dobra oprawa graficzna jak na konsole.

2017 rok wiązał się z prawdziwym wyścigiem zbrojeń wśród producentów konsol. W końcu mamy na rynku potężniejsze wersje Sony Playstation 4 pod nazwą Pro oraz konsolę o najwyższej specyfikacji na rynku – Xbox One X. W końcu konsole mogą w pełni wykorzystywać możliwości telewizorów 4K z HDR i oferować oprawę audiowizualną zbliżoną do tego, co mają do zaoferowania topowe komputery PC.

Chociaż wśród gier na konsole zdecydowanie dominują strzelanki, gry przygodowe, RPG oraz wyścigi, na każdej platformie znajdziemy także takie tytuły, których głównym zadaniem jest ćwiczenie poczucia rytmu czy rozwijanie swoich wokalnych talentów.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel