Gra PC TransOcean 2: Rivals

Gra PC TransOcean 2: Rivals
Gra PC TransOcean 2: Rivals
Gra PC TransOcean 2: Rivals
Gra PC TransOcean 2: Rivals
Gra PC TransOcean 2: Rivals

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Gra PC TransOcean 2: Rivals

 • Gra PC TransOcean 2: Rivals
 • Gra PC TransOcean 2: Rivals
 • Gra PC TransOcean 2: Rivals
 • Gra PC TransOcean 2: Rivals
 • Gra PC TransOcean 2: Rivals
- + Dopasuj

Gra PC TransOcean 2: Rivals

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

TransOcean 2: Rivals

TransOcean 2: Rivals to druga odsłona popularnej serii symulatorów biznesowych TransOcean. Gra zapewnia wiele dni rozrywki w pojedynkę, dzięki trzem trybom dla jednego gracza – kampanii, gry bez końca i rywalizacji – lub ze znajomymi w pasjonującym, zachęcającym do współzawodnictwa trybie gry wieloosobowej.

Zaczynasz grę jako właściciel nowo założonej linii żeglugowej w jednym z 60 portów i rozpoczynasz karierę z małą flotą wysłużonych dowozowców – najmniejszych dostępnych statków w grze TransOcean 2: Rivals. Aby zdobyć kapitał początkowy, musisz mądrze wybrać swój pierwszy port i zrealizować pierwsze kontrakty dostaw do pobliskich portów. Musisz prowadzić interesy rozsądnie, planować rejsy z wyprzedzeniem i nie lekceważyć czynników zewnętrznych takich jak ceny ropy naftowej czy ruchy konkurencyjnych firm. Stopniowo będziesz rozbudowywać swoją flotę i zakładać oddziały na całym świecie. Czujesz się na siłach, aby sprostać tym wyzwaniom?
 
Dynamiczny system ekonomiczny wpływający na wszystkie kategorie towarów sprawia, że w grze TransOcean 2: Rivals musisz się mierzyć także z wyzwaniami makroekonomicznymi. Trzy dostępne typy statków – zbiornikowce, kontenerowce i masowce – umożliwią ci wyspecjalizowanie się i doprowadzenie swojej firmy na sam szczyt. Rzuć wyzwanie konkurencji i zbuduj własną korporację o globalnym zasięgu.

W trybie gry jednoosobowej możesz też zmierzyć się z niezwykłym wyzwaniem – samodzielnie stanąć za kołem sterowym i poprowadzić swoje statki na różnych trójwymiarowych mapach w niełatwych sytuacjach podczas strajku holowników. Czy uda ci się przepłynąć cały basen portowy bez uszkodzeń, omijając zarówno małe, jak i wielkie jednostki?

Kampania

Wiele lat temu udało ci się spłacić bezwzględnego inwestora i zostać prawdziwym potentatem żeglugi oceanicznej. Jednak coś poszło nie tak! Twoje imperium żeglugowe popadło w ruinę, a do tego twój dawny konsultant i znajomy, Hiram T. Witherspoon, wylądował za kratkami. Obecnie prowadzisz odludne życie jako maszer na Alasce. Jednak chęć pomocy Hiramowi i pokrzyżowania planów Lydii Blythe-Smith, twojemu dawnemu wrogowi, przekonuje cię, aby wrócić do świata żeglugi wielkiej.

Czy starczy ci determinacji, aby stawić czoło dawnym i nowym konkurentom oraz odzyskać dawną pozycję światowego potentata? Tylko ty możesz raz na zawsze położyć kres nieczystym zagraniom rynkowym Lydii Blythe-Smith.

Zawartość trybu kampanii:
 
 • 6 pasjonujących rozdziałów, dzięki którym poznasz wszystkie zasady i mechanizmy rządzące grą.
 • Trzy medale za osiągnięcia, znacznie zwiększające atrakcyjność ponownego przechodzenia rozdziałów.
 • Możliwość ponownego spotkania starych przyjaciół i nawiązania nowych znajomości podczas walki z bezlitosnymi konkurentami.
 • Dostępne także we wszystkich trybach gry jednoosobowej – samodzielne sterowanie statkami w pasjonujących mini-grach w środowisku trójwymiarowym.

Tryb gry wieloosobowej

W grze wieloosobowej stajesz do walki z maksymalnie 7 innymi graczami. Będziesz potrzebować mistrzowskiej strategii, żeby nie dać się prześcignąć konkurencji. Coraz bardziej zacięta rywalizacja udostępni ci nowe możliwości: walkę o ekonomiczną dominację w różnych regionach świata albo akcje sabotażowe, wyrządzające szkody konkurentom. Musisz jednak działać rozważnie – przeciwnicy na pewno nie puszczą ci tego płazem.

Każda gra jest podzielona na kilka rund, w których trzeba wykonywać określone zadania, aby zdobyć Punkty Zwycięstwa. Wygrywa gracz, który na koniec gry zgromadzi najwięcej Punktów Zwycięstwa. Kryteria przyznawania Punktów Zwycięstwa są określane losowo na początku każdej gry. Możliwe jest też ręczne ustawienie długości gry.

Dzięki temu wszystkiemu nigdy nie będzie się dało zastosować optymalnej strategii, a każda gra przyniesie nowe wyzwania. W jednej grze można zdobyć Punkty Zwycięstwa, gromadząc największy kapitał, a w innej nagrodę przyniesie posiadanie najnowocześniejszego statku. Czy uda ci się sprostać wszystkim wyzwaniom i pokonać konkurencję?

Zawartość trybu gry wieloosobowej:

 • Rywalizacja w czasie rzeczywistym z maksymalnie 7 graczami; Niepowtarzalne wrażenia podczas każdej gry dzięki różnym kryteriom przyznawania Punktów Zwycięstwa, określanym losowo na początku każdej gry.
 • Szeroki wachlarz strategii, urozmaicający rozgrywkę w każdej partii.
 • Możliwość zyskiwania przewagi nad konkurentami w kluczowych momentach dzięki akcjom sabotażowym.
 • Możliwość określenia długości każdej gry – nawet do 2 godzin.

Główne cechy:

 • Trzy różne tryby gry: pełna wyzwań kampania, relaksująca gra bez końca oraz tryb rywalizacji z przeciwnikami SI.
 • Popularna mini-gra w środowisku trójwymiarowym – stań za sterem własnego statku i przeprowadź go przez niebezpieczne sytuacje.
 • Walka z innymi graczami w trybie gry wieloosobowej, oferującym szeroki wachlarz możliwych strategii zdobywania Punktów Zwycięstwa.
 • Możliwość sabotowania rywali.
 • Nowe typy statków i ładunku: kontenerowce, zbiornikowce i masowce – każdy typ statku ma unikatowe mocne i słabe strony.
 • Szerokie możliwości ulepszania statków.
 • Ponad 60 portów na wszystkich kontynentach.
 • Niesamowita orkiestrowa ścieżka dźwiękowa.
 • Możliwość rozbudowywania floty i kupowania większych statków.
 • Możliwość wytyczania nowych, dynamicznych wyzwań i zdobycia pozycji światowego potentata żeglugowego.

Zastosowane technologie

3 3

Charakterystyka

Producent

Cdp.pl

Platforma

PC

Producent

Deck13 Interactive

Wydawca

astragon Software

Wydawca PL

CDP.PL

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Ekonomiczna , Strategiczna , Symulacja

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

3

Techniczne

Producent

Cdp.pl

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet

Wymagania sprzętowe

Producent

Cdp.pl

Procesor

Intel Core i3 3.30 GHz

Dysk twardy

8 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

4 GB

Karta graficzna

1 GB

System operacyjny

Microsoft Windows 7 64-bit

2017 rok wiązał się z prawdziwym wyścigiem zbrojeń wśród producentów konsol. W końcu mamy na rynku potężniejsze wersje Sony Playstation 4 pod nazwą Pro oraz konsolę o najwyższej specyfikacji na rynku – Xbox One X. W końcu konsole mogą w pełni wykorzystywać możliwości telewizorów 4K z HDR i oferować oprawę audiowizualną zbliżoną do tego, co mają do zaoferowania topowe komputery PC.

Chociaż wśród gier na konsole zdecydowanie dominują strzelanki, gry przygodowe, RPG oraz wyścigi, na każdej platformie znajdziemy także takie tytuły, których głównym zadaniem jest ćwiczenie poczucia rytmu czy rozwijanie swoich wokalnych talentów.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel