Gra PC Football Manager 2016

Gra PC Football Manager 2016
Gra PC Football Manager 2016
Gra PC Football Manager 2016
Gra PC Football Manager 2016
Gra PC Football Manager 2016

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Gra PC Football Manager 2016

 • Gra PC Football Manager 2016
 • Gra PC Football Manager 2016
 • Gra PC Football Manager 2016
 • Gra PC Football Manager 2016
 • Gra PC Football Manager 2016
- + Dopasuj

Gra PC Football Manager 2016

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Football Manager 2016

Football Manager to najbardziej realistyczny, dogłębny i wciągający symulator menedżera piłkarskiego dostępny na rynku – to doświadczenie najbliższe wykonywaniu tej pracy naprawdę. Przejmując kontrolę nad dowolną drużyną z ponad 50 krajów świata, ty decydujesz, kto gra, a kto siedzi na ławce rezerwowych, bierzesz na siebie kontakty z mediami i rozwiązujesz problemy zawodników. Masz całkowitą kontrolę nad taktyką, rozmowami w drużynie, rezerwami oraz instrukcjami zza bocznej linii, gdy oglądasz mecz na żywo dzięki docenianemu silnikowi meczowemu w 3D.


Główne cechy:

 • Nowy tryb gry – Create-A-Club. Po raz pierwszy w historii, Football Manager 2016 pozwala fanom dodać stworzony przez nich klub w dowolnie wybranej przez nich lidze dzięki trybowi „Create-a-club” dla jednego fracza. Create-A-Club pozwala ci nazwać klub, dodać siebie i znajomych do składu, dowolnie edytować swój skład, a nawet wybrać barwy.
 • Nowy tryb gry – Fantasy Draft. Stwórz drużynę marzeń i dołącz znajomych w trybie „Fantasy Draft”. Począwszy od ulepszonego budżetu, każdy menedżer tworzy swoją drużynę od podstaw, walcząc z innymi menedżerami o podpisanie umowy z największymi talentami przed rozpoczęciem rywalizacji łeb w łeb w mini-lidze.
 • Menedżer na linii bocznej. Bądź jeszcze bliżej akcji niż kiedykolwiek wcześniej dzięki twojej własnej dostosowalnej postaci zdolnej do wykrzykiwania instrukcji i włączania się do świętowania z linii bocznej.
 • Udoskonalone Doświadczenie Meczowe. Ponad 2000 nowych animacji, w połączeniu z wieloma innymi graficznymi udoskonaleniami i ulepszoną Sztuczną Inteligencją sprawiają, że oglądanie meczu w Football Manager 2016 jest najlepsze z dotychczas dostępnych.
 • Przegląd statystyk z wielu meczów. Pakiet statystyk meczowych dostępny do łatwego wyświetlania różnych dat wydarzeń w twojej własnej rywalizacji (lub u innych) pozwala ci być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na świecie wokół ciebie.
 • Analiza meczu od Prozone. Partnerstwo Sports Interactive z wiodącym dostarczycielem statystyk sportowych, firmą Prozone, zapewniło znaczącą modernizację growego narzędzia do analizy meczowej, dodając wiele przydatnych funkcjonalności, jednocześnie czyniąc je o wiele istotniejszym i łatwiejszym w użyciu.
 • Kreator Stałych fragmentów gry. Potężny, ale łatwy w użyciu kreator stałych fragmentów w grze Football Manager 2016 pozwala menedżerom przygotować wiele zestawów zachowań wykorzystywanych w różnych formach taktyki dzięki różnym zestawom zachowań dostępnym dla każdego zawodnika, nowym opcjom oznaczania stref oraz wielu, wielu innym.
 • Bardziej realistyczne kontuzje. Sports Interactive pracowało u boku wielu fizjoterapeutów, lekarzy i powiązanych organizacji w celu zapewnienia, że ukazanie i leczenie urazów w Football Manager 2016 jest bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej. To nie oznacza, że mniejsze urazy będą się utrzymywać, ale że te, które wystąpią będą leczone i będą pojawiać się bardziej realistycznie. Kontuzje będą teraz determinowane podczas meczów, zostały też dodane nowe rodzaje urazów i widać teraz wyraźnie różnicę pomiędzy kondycją zawodnika oraz ostrością gry.
 • Rozszerzone Interakcje z Mediami. Konferencje prasowe są bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej, z wieloma nowymi rozmowami które należy odbywać z dziennikarzami, szczególnie więcej jest pytań i odpowiedzi kontekstowych. Ponadto, niezatrudnieni menedżerowie mogą teraz korzystać z wywiadów z mediami, by pomóc sobie wrócić do gry.
 • Statystyki, Statystyki, Statystyki. Menedżerowie mają teraz dostęp do bardziej szczegółowych informacji statystycznych niż kiedykolwiek wcześniej, wraz z wprowadzeniem odnowionego ekranu statystyk i zupełnie nowego przewijanego panelu statystyk.
 • Nowe i Udoskonalone Ekrany. Informacje są teraz łatwiejsze do znalezienia dzięki modernizacji głównych ekranów, w tym przeglądu ogólnego gracza, taktyk, ekranu głównego menedżera i ekranu ofert transferowych.

Zastosowane technologie

Online Online

3 3

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

PC

Producent

Sports Interactive

Wydawca

SEGA

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Angielska , Polska

Gatunek

Manager , Sportowa

Seria

Football Manager

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online , 3

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet

Wymagania sprzętowe

Producent

Cenega

Procesor

2.2 GHz

Dysk twardy

3 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

2 GB

Karta graficzna

256 MB

System operacyjny

Microsoft Windows Vista/7/8/10

Inne

Wymagane połączenie z Internetem

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Bardzo ciekawa gra, ...

Bardzo ciekawa gra, wciągająca każdego kto interesuje się futbolem. Ponadto zawiera dużo rozmaitych możliwości wyboru rozgrywki więc jest komfort w wyborze. Gra zawiera także mały podręcznik w którym jest zawarty opis jak przeprowadzić instalację oraz podstawowe informacje wprowadzające do gry. Polecam, warto kupić i pograć dla własnej satysfakcji niż np. wydawać pieniądze na dziewczynę, która prędzej czy później zdradzi a tak pograć można zawsze :D

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Gra PC Football Manager 2016

Gra spełnia oczekiwania - polecam

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

ok.....

Więcej opinii

2017 rok wiązał się z prawdziwym wyścigiem zbrojeń wśród producentów konsol. W końcu mamy na rynku potężniejsze wersje Sony Playstation 4 pod nazwą Pro oraz konsolę o najwyższej specyfikacji na rynku – Xbox One X. W końcu konsole mogą w pełni wykorzystywać możliwości telewizorów 4K z HDR i oferować oprawę audiowizualną zbliżoną do tego, co mają do zaoferowania topowe komputery PC.

Chociaż wśród gier na konsole zdecydowanie dominują strzelanki, gry przygodowe, RPG oraz wyścigi, na każdej platformie znajdziemy także takie tytuły, których głównym zadaniem jest ćwiczenie poczucia rytmu czy rozwijanie swoich wokalnych talentów.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel