Gra 3DS Kirby: Planet Robobot

Gra 3DS Kirby: Planet Robobot
Gra 3DS Kirby: Planet Robobot
Gra 3DS Kirby: Planet Robobot
Gra 3DS Kirby: Planet Robobot
Gra 3DS Kirby: Planet Robobot

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Gra 3DS Kirby: Planet Robobot

  • Gra 3DS Kirby: Planet Robobot
  • Gra 3DS Kirby: Planet Robobot
  • Gra 3DS Kirby: Planet Robobot
  • Gra 3DS Kirby: Planet Robobot
  • Gra 3DS Kirby: Planet Robobot
- + Dopasuj

Gra 3DS Kirby: Planet Robobot

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

3DS Kirby: Planet Robobot

Planeta Popstar w obliczu metalowego zagrożenia!

Planeta Popstar została zaatakowana przez Haltmann Works Company i ich armię robotów. Inwazję odeprzeć może tylko Kirby, bohater gry Kirby: Planet Robobot dostępnej wyłącznie na konsolach z rodziny Nintendo 3DS. Walcz ze złowrogą korporacją używając popisowej mocy Kirbiego do kopiowania umiejętności innych postaci. Wykorzystuj zupełnie nowe skopiowane zdolności i obróć technologię przeciwko najeźdźcom przejmując potężną Zbroję Robobota! W przerwach od głównej przygody możesz wziąć udział w zabawnych minigrach: wraz z przyjaciółmi walcz z bossami w Team Kirby Clash albo spróbuj zdobyć najwyższy wynik w Kirby 3D Rumble.

Aktywacja Zbroi Robobota!

W swojej najnowszej zręcznościowej przygodzie Kirby może eksplorować Planetę Popstar na zupełnie nowe sposoby, używając Klucza Francuskiego wbudowanego w Zbroje do przesuwania elementu otoczenia, otwierania nowych przejść i odkrywania sekretów. Jednak supersilna Zbroja Robobota potrafi jeszcze więcej: skanując przeciwników możesz transformować się w inne machiny i korzystać z mocniejszych wersji umiejętności Kirbiego.

Używając opcji Jet Scan Spec Zbroja Robobota może przejść w tryb odrzutowy, pozwalający latać i strzelać niczym w klasycznym shooterze. Za pomocą opcji Wheel Scan Spec zamienisz Zbroję w wyścigowe auto, które potrafi z łatwością przemieszczać się między bliższym i dalszym planem planszy. Zbroję Robobota da się także modyfikować dzięki specjalnym naklejkom, które możesz znaleźć na każdym poziomie lub otrzymać od innych graczy za pomocą funkcji StreetPass.

Niech zdolności wrogów staną się twoimi!

Kirby potrafi połykać wrogów i przedmioty, które potem z wielką siłą wypluwa niszcząc przeszkody i innych przeciwników. W ten sam sposób może również kopiować ich zdolności! Obok mnóstwa powracających umiejętności takich jak Miecz, Promień, czy Bomba, podczas przygody Kirby nauczy się także kilku nowych sztuczek. Wsysanie niektórych typów przeciwników pozwoli Kirbiemu odblokować moc swojego umysłu dzięki zdolności ESP albo zamienić się w doktora Kirbiego i strzelać tabletkami. 25 skopiowanych umiejętności czeka na odkrycie, a każda z nich okaże się na bezcenna na swój własny, unikalny sposób!

Figurki amiibo w akcji

Wykorzystaj figurkę amiibo Kirby z kolekcji Super Smash Bros. (sprzedawana oddzielne), żeby zamienić bohatera w jego wersję Smash Bros. Dzięki przemianie Kirby zyska wachlarz ciosów, które uczynią z niego niepokonanego wojownika, w tym zamach młotem (Hammer Swing), atak mieczem (Final Cutter) czy zamianę w głaz (Stone Attack). Kirby będzie mógł także bronić się przy pomocy Tarczy (Shield). Inne figurki, w tym amiibo z kolekcji Kirby, aktywują wybrane skopiowane umiejętności. Jeśli posiadasz amiibo, dlaczego ich nie wykorzystać i zobaczyć, co się wydarzy?
 
Drużynowe zmagania

Połącz siły z przyjaciółmi lub z postaciami sterowanymi przez konsolę i razem zmierzcie się z wielkimi, złymi bossami w trybie Kirby Clash - miksie akcji i gry RPG! Dołącz do maksymalnie trzech inny gracz dzięki lokalnej grze wieloosobowej lub opcji Download Play* i pokonajcie przeciwników tak szybko, jak tylko potraficie. Kirby może wybierać spomiędzy czterech klasycznych klas: rycerza (Hero Sword), osiłka (Hammer Lord), medyka (Doctor Healmore) oraz maga (Beam Mage). Po każdej bitwie gracze otrzymują punkty doświadczenia i szansę zdobycia wyższego poziomu, który podwyższy statystyki i ułatwi kolejne starcia. Podczas walk przeciwnicy upuszczają fragmenty magicznych Tablic Mocy. Zbierz wszystkie fragmenty tablicy, żeby wyprowadzić potężny atak zespołowy!
 
Gotowy do walki

Tryb Kirby 3D Rumble to miks akcji i gry logicznej dla jednego gracza. Twoim zadaniem jest, używając obiektów i przeciwników, wyeliminowanie wszystkich wrogów na planszy w jak najmniejszej liczbie ruchów. Wsysajac kilku przeciwników naraz Kirby może zaatakować potężną Gwiezdną Kulą (Star Bullet), która zniszczy wszystkich na swojej drodze. Star Bullet to tylko jedna z wielu technik, która pozwoli ci zdobywać najwyższe wyniki!

Powstrzymaj inwazję robotów i ocal planetę Popstar przed metalowym zagrożeniem w Kirby:

  • Planet Robobot - grze dostępnej wyłącznie na konsolach z rodziny Nintendo 3DS!
  • Planeta Popstar została zrobotyzowana - skorzystaj z ponad 25 zdolności oraz Zbroi Robobota, żeby ocalić ojczyznę Kirbiego!
  • Niszcz przeszkody i używaj wzmocnionych mocy twoich przeciwników dzięki Zbroi Robobota
  • Podejmij się misji dla nawet czterech graczy w Kirby Team Clash oraz pobijaj rekordy w Kirby 3D Rumble!
  • Wykorzystaj figurki amiibo, aby aktywować specjalnie umiejętności w grze! 
*Uwaga: Opcja Download Play wymaga, aby każdy gracz posiadał egzemplarz konsoli Nintendo 3DS, sprzedawanej oddzielnie.

Urządzenie Nintendo 3DS NFC Reader/Writer (sprzedawane oddzielnie) jest wymagane do korzystania z figurek amiibo na konsolach Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL oraz Nintendo 2DS.


Uwaga: efektu 3D można doświadczyć tylko na konsolach Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, New Nintendo 3DS oraz New Nintendo 3DS XL. Grafika jest wyświetlana w 2D na konsolach Nintendo 2DS.

Zastosowane technologie

7 7

Charakterystyka

Producent

Nintendo

Platforma

Nintendo 3DS

Producent

Nintendo

Wydawca

Nintendo

Wydawca PL

ConQuest entertainment

Wersja językowa

Angielska

Gatunek

Akcja , Platformowa

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

7

Techniczne

Producent

Nintendo

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Sieć lokalna

Liczba graczy

1-4

Pierwsza komunia święto to ważne święto dla dziecka, okazja do uroczystego spotkania z rodziną, ale też dla wielu osób potencjalny problem, gdy nie wiadomo, jaki prezent kupić na ten wyjątkowy dzień. Oczywiście, najlepiej rozwiać wszelkie wątpliwości u źródła, pytając rodziców dziecka, o tym, czym się interesuje, co się może przydać i jaki podarunek będzie mile widziany. Czasem jednak rodzice sami nie wiedzą i nic nie potrafią zasugerować. W takiej sytuacji, pozostaje liczyć na to, że trafimy w gust konkretnego dziecka, wybierając z listy prezentów, które ogólnie są na topie dla tej grupy wiekowej. W artykule podajemy kilka uniwersalnych propozycji, które powinny się sprawdzić i dać dziecku i jego rodzicom dużo radości.

2017 rok wiązał się z prawdziwym wyścigiem zbrojeń wśród producentów konsol. W końcu mamy na rynku potężniejsze wersje Sony Playstation 4 pod nazwą Pro oraz konsolę o najwyższej specyfikacji na rynku – Xbox One X. W końcu konsole mogą w pełni wykorzystywać możliwości telewizorów 4K z HDR i oferować oprawę audiowizualną zbliżoną do tego, co mają do zaoferowania topowe komputery PC.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel