Zestaw MICROSOFT Sculpt Comfort Desktop Czarny

Zestaw MICROSOFT Sculpt Comfort Desktop Czarny
Zestaw MICROSOFT Sculpt Comfort Desktop Czarny
Zestaw MICROSOFT Sculpt Comfort Desktop Czarny

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Zestaw MICROSOFT Sculpt Comfort Desktop Czarny

  • Zestaw MICROSOFT Sculpt Comfort Desktop Czarny
  • Zestaw MICROSOFT Sculpt Comfort Desktop Czarny
  • Zestaw MICROSOFT Sculpt Comfort Desktop Czarny
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Zestaw MICROSOFT Sculpt Comfort Desktop Czarny

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Sculpt Comfort Desktop to zestaw klawiatury z myszą BlueTrack, marki Microsoft. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo za pomocą miniodbiornika USB. Klawiatura jest specjalnie wyprofilowana, aby użytkownik utrzymywał nadgarstki w naturalnej pozycji i aby klawisze były łatwo dostępne. Wyposażona została w 103 klawisze, w tym 8 z funkcjami skrótów do najczęściej używanych funkcji w Windows 8, a także odczepianą podpórkę pod nadgarstki i oddzielną spację z funkcją"Wstecz" dla zwiększenia efektywności pisania. Klawiatura wyposażona jest także w technologię szyfrowania AES 128-bit, aby chronić informacje. Mysz wyposażona jest w 4 przyciski, w tym 2 przyciski standardowe, a także 4-kierunkową rolkę z przyciskiem dla zwiększenia prędkości i efektywności pracy oraz przycisk dotykowy Windows, zoptymalizowany dla Windows 8, udostępniający dodatkowe funkcje. Nadaje się dla użytkowników leworęcznych. Zasięg pracy zestawu wynosi 10 m. W załączeniu 2 baterie AA, 2 baterie AAA i miniodbiornik USB.

Zastosowane technologie

BlueTrack BlueTrack

Techniczne

Komunikacja z komputerem

Bezprzewodowa

Interfejs

USB

Zastosowane technologie

BlueTrack , Plug & Play

Inne

Przycisk dotykowy Windows na myszy; Szyfrowanie AES 128-bit; Zasięg: 10 m; Współpracuje z systemami operacyjnymi: Windows 7/RT/8/8.1; Mac OS X v10.7-10.9; Android 3.2 i 4.2; Wymiary klawiatury (WxSxG) [mm]: 33x213x453; Waga klawiatury [g]: 807; Wymiary myszy (WxSxG) [mm]:36.5x68.5x111; Waga myszy [g]: 135; Wymiary miniodbiornika (WxSxG) [mm]: 6.89x15x27.6; Waga miniodbiornika [g]: 2.3

Klawiatura

Konstrukcja

Podpórka pod nadgarstki , Spacja z funkcją "Wstecz" , Wyprofilowana

Dodatkowe klawisze

8 przycisków skrótów Windows 8

Mysz

Rodzaj myszy

BlueTrack

Ilość przycisków

4

Rolka przewijania

1 rolka , 4 kierunki przewijania

Profil myszy

Leworęczna

Ogólne

Producent

Microsoft

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Załączone wyposażenie

Miniodbiornik USB , 2 baterie AA , 2 baterie AAA

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Jesień to czas planowania szkolnych wycieczek. Wszelkie wyjazdy, czy to krajowe, czy zagraniczne, są nie tylko ciekawą przygodą, ale także uzupełnieniem programu nauczania w szkole oraz okazją do rozwijania swoich zainteresowań. Przygotowując dziecko do wycieczki, warto zwrócić uwagę na to, aby w torbie lub plecaku znalazło się kilka gadżetów, które zdecydowanie ułatwią życie. Przedstawiamy kompletną listę.

Tablet multimedialny raczej nie jest urządzeniem używanym codziennie. W pewnych okolicznościach, może zastąpić komputer lub smartfon, jednak najczęściej nie jest to urządzenie pierwszego wyboru. Z tego powodu, kwota jaką gotowi jesteśmy przeznaczyć na zakup tabletu, jest zazwyczaj dużo niższa, niż cena topowego smartfona czy laptopa. Mając to na uwadze, w artykule proponujemy tablety w cenie nieprzekraczającej 500 zł.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel