Rysik WACOM Bamboo Stylus Fineline Srebrny

Rysik WACOM Bamboo Stylus Fineline Srebrny

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Rysik WACOM Bamboo Stylus Fineline Srebrny

  • Rysik WACOM Bamboo Stylus Fineline Srebrny
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Rysik WACOM Bamboo Stylus Fineline Srebrny

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Wpadłeś na nowy pomysł? Po prostu zrealizuj go przy użyciu tego precyzyjnego piórka Stylus. Zaawansowana cienka cienka końcówka czułego na nacisk piórka (aż 1024 poziomy) pozwala na precyzyjną kontrolę nad iPadem® gdy piszesz lub szkicujesz. Wszystko wygląda i odczuwa się tak naturalnie, jak pisanie piórem na papierze. Bamboo Stylus Fineline idealnie podkreśli Twoją osobowość. Wysokiej jakości wykonanie łączy doskonałe materiały oraz ergonomię i eleganckie wzornictwo.

Charakterystyka

Materiał

Aluminium

Przeznaczenie

Apple iPad

Wysokość [mm]

150

Szerokość [mm]

11.9

Waga [g]

23

Inne

Możliwość oparcia ręki na ekranie i wygodnego pisania dzięki technologii Palm Rejection Łatwa praca z Bamboo Paper i wszystkimi wiodącymi aplikacjami do prowadzenia notatek i wprowadzania adnotacji do plików PDF

Ogólne

Producent

Wacom

Kolor

Srebrny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Wiele osób nie wyobraża sobie, że można stracić dostęp do internetu na kilka dni. Dzięki urządzeniom mobilnym, możemy być online praktycznie cały czas, więc z tego korzystamy. Także podczas wyjazdów na wakacje, czy to krajowe czy zagraniczne.

Koniec roku szkolnego, to długo oczekiwane wakacje, a także weryfikacja tego, jak dziecko uczyło się przez cały rok. Za dobre oceny na świadectwie, należy się nagroda. Co może spodobać się dzieciom? Przedstawiamy listę technologicznych gadżetów dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel