ASUS z dumą przedstawia EA-AC87 — pierwsze w świecie połączenie mostka do mediów z punktem dostępowym oparte na bezprzewodowym module 4x4 AC1800, oferujące wyższy niż w kablu transfer 1734 Mb/s, zwiększony zasięg dzięki antenom 4x4 (po 4 nadawcze i odbiorcze) oraz najnowszą technologię MU-MIMO1 do współpracy z wieloma urządzeniami, a wszystko to w oszałamiająco zaprojektowanym urządzeniu. EA-AC87 jest najprostszym i najwygodniejszym sposobem na przyspieszenie istniejącej sieci bezprzewodowej i dodanie łączności bezprzewodowej urządzeniom ethernetowym.
Techniczne

Gniazda sieciowe

5x 10/100/1000

Antena

Odkręcana , 4x zewnętrzna

Gniazdo antenowe

4x RP-SMA

Zasilanie

Sieciowe

Charakterystyka

Standardy sieciowe

IEEE 802.11ac

Przepustowość

1734 Mbps

Tryby pracy

Most , Punkt dostępowy

Zabezpieczenia

WPA-PSK , WPA2-PSK , WPS

Fizyczne

Szerokość [mm]

160

Głębokość [mm]

160

Wysokość [mm]

40

Waga [g]

480

Ogólne

Producent

Asus

Okres gwarancji

36 miesięcy

Załączone wyposażenie

Instalacyjna płyta CD-ROM , Zasilacz sieciowy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

4 na 5

Opinia pochodzi od:

mocno ograniczony fu...

mocno ograniczony funkcjonalnie, przy takiej cenie mógłby mieć dwa pasma, ze 3-4 sieci wifi. Zalety - 5 portów 1GE, praca jako AP przewodowy i WiFi w pasmie 5G,

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Urządzenia firmy Apple uchodzą wśród wielu osób za bardzo drogie. Ale czy pod tym względem różnią się o modeli dostępnych u innych producentów? Niekoniecznie. Flagowe modele innych marek osiągają porównywalne ceny rynkowe, więc elitarność produktów Apple powoli staje się mitem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel