Program Total Protection 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

Program Total Protection 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program Total Protection 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

 • Program Total Protection 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)
- + Dopasuj

Program Total Protection 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
 
G Data Total Protection 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)
 
G Data TOTAL PROTECTION to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony! G Data TotalProtection chroni Cię nie tylko przed wirusami, trojanami czy hakerskimi atakami, ale dzięki dodatkowym modułom jak Sejf zabezpiecza także Twoje najcenniejsze dane. Kompleksowa ochrona przed exploitami to zupełnie nowa propozycja w wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych. G Data to kompleksowa ochrona Twojego komputera dostępna przez cały rok z polskojęzyczną pomocą techniczną.


CECHY PRODUKTU:

 • Najlepsza ochrona przed wirusami i innymi: zagrożeniami z sieci dowiedziona wielokrotnie w niezależnych testach w połączeniu z najnowszą technologią sprawia, że nawet nowe wirusy nie mają szans.
 • Kontrola zachowania: proaktywne metody detekcji w połączniu z analizą w chmurze stanowią zaporę nie do przejścia dla nieznanych zagrożeń.
 • Natychmiastowa ochrona Twojej poczty e-mail: podejrzane wiadomości są skanowane w momencie ich otrzymania pod kątem zawartości szkodliwych załączników zanim te zdążą wyrządzić szkody na Twoim komputerze.
 • Aktywna ochrona przed exploitami: moduł eliminujący luki bezpieczeństwa zainstalowanego oprogramowania - od edytorów tekstowych po dodatki do przeglądarki.
 • Bezpieczna bankowość i zakupy online: BankGuard 2.0 to opatentowana technologia chroniąca przed wykradzeniem danych dostępowych do usług bankowości elektronicznej. Teraz z dodatkową ochroną przed keyloggerami.
 • Firewall chroniący przed atakami hakerów: monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące dostarczając tym samym sprawdzonej ochrony przed atakami sieciowymi.
 • AntiSpam: powiedz stop reklamom i wiadomościom wykradającym dane dostępowe. Moduł usuwa irytujące wiadomości spam oraz usuwa odnośniki do stron phishingowych rozsyłanych za pomocą wiadomości e-mail.
 • Kontrola rodzicielska: upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. Dzięki modułowi kontroli możesz ograniczyć dostęp do konkretnych stron internetowych oraz zarządzać czasem dostępu do komputera.
 • Bezpieczne kopie zapasowe w chmurze: funkcja pozwala na tworzenie kopii zapasowych lokalnie oraz z wykorzystaniem popularnych usług w chmurze jak Dropbox czy Google Drive. Kopie tworzone są automatycznie i zostają zabezpieczone hasłem.
 • Kontrola urządzeń: określaj kto może korzystać z przenośnych dysków, nośników pamięci i innych urządzeń na Twoim komputerze.
 • Sejf: moduł do przechowywania poufnych danych na wypadek kradzieży lub dostępu osób nieuprawnionych do Twojego komputera.
 • Polskojęzyczna pomoc techniczna: nasz dział wsparcia służy pomocą w przypadku nieprzewidzianych problemów technicznych


Cena obejmuje 12 miesięczną licencję wraz z cogodzinnymi aktualizacjami baz sygnatur wirusów, aktualizacją
oprogramowania oraz bezpłatnym upgradem do najnowszej dostępnej wersji.

Wymagania sprzętowe

Producent

G Data

Pamięć RAM

1 GB , 512 MB dla XP

System operacyjny

Microsoft Windows XP(SP2)/Vista/7/8/8.x

Licencja

Producent

G Data

Ilość licencji

Licencja dla 3 stanowisk

Okres licencji

1 rok

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Dobra cena za program na 3 stanowiska.

G data na 3 stanowiska to chyba najlepsza oferta na rynku.
Program dobry, nie spowalnia komputera i wykrywa chyba większość zagrożeń.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo dobry. Nie spowalnia komputerów, po przetestowaniu innych oferowanych na rynku od 3 lat trwam przy Gdata

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jak zawsze najlepszy.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo dobry program polecam do dam jeszcze ,że jest w dobraj cenie

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Mam tego antywirusa po raz trzeci.Bam.rdzo dobry .Poleca

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Swoje komputery od lat zabezpieczam tylko i wyłącznie G Data Total Protektion. Bardzo dobry i solidny niemiecki produkt. Polecam.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

POLECAM.DOBRY PRODUKT ZA DOBRE PIENIĄDZE.

5 na 5

Bardzo dobry antywirus po przystęnej cenie polecam

Więcej opinii

Firma Navitel wszystkim kojarzyła się z urządzeniami do nawigacji. Wraz z rozwojem technologii producent poszedł o krok dalej i stworzył urządzenie mobilne z rozszerzoną funkcją nawigacji.  

Komputer osobisty to urządzenie niezbędne do pracy, nauki i rozrywki. Chociaż urządzenia mobilne z powodzeniem realizują większość zadań związanych z korzystaniem z Internetu, w pewnych sytuacjach znacznie lepiej sprawdzi się wygodny laptop z większym ekranem. Ogromnym ułatwieniem jest chociażby większy wyświetlacz, który umożliwia spoglądanie w ekran z większej odległości, a także fizyczna klawiatura dająca przewagę nad każdym tabletem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel