Program Pinnacle Studio 20 Plus

Program Pinnacle Studio 20 Plus

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program Pinnacle Studio 20 Plus

 • Program Pinnacle Studio 20 Plus
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program Pinnacle Studio 20 Plus

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Pinnacle Studio 20 Plus

Zrealizuj wszystkie swoje filmowe plany i pomysły z doskonałymi narzędziami Pinnacle Studio 20 Plus.

Jego zaawansowane możliwości pozwalają na edycję materiałów w jakości HD i 3D na wielościeżkowej osi czasu, które dopracujesz wykorzystując ponad 1800 efektów 2D/3D oraz wyposażysz w idealnie dopasowaną ścieżkę dźwiękową. Z pomocą nowej funkcji animacji poklatkowej przygotuj zadziwiające animacje. Łatwo połącz i edytuj materiał zarejestrowany za pomocą aż 4 kamer oraz dodaj tekst lub grafikę podążającą za wybranym ruchomym obiektem dzięki nowej opcji śledzenia ruchu. Udoskonalony Live Screen Capture umożliwi łatwe przechwycenie obrazu lub dźwięku z komputera i włączenie go do tworzonego filmu. Gotowe projekty możesz zaś bez trudu bezpośrednio publikować w serwisach społecznościowych, eksportować do popularnych urządzeń lub nagrać na DVD, korzystając z ponad 50 nowych szablonów menu.

Śledzenie ruchu

 • Wyróżnij i skup uwagę na wybranych osobach i obiektach w filmie za pomocą nowej niezastąpionej funkcji śledzenia ruchu. Dodaj tekst lub grafikę, która będzie podążała za poruszającymi się sportowcami lub najważniejszymi uczestnikami zarejestrowanych wydarzeń. Zaznacz interesujący Cię obiekt i uruchom śledzenie, dodając tekst lub grafikę.
Przezroczystość ścieżek

 • Zastosuj dodatkowy imponujący efekt przezroczystości w swoim filmie. Łatwa w obsłudze opcja ustawiania przezroczystości ścieżki pozwala regulować poziom przezroczystości ścieżek, aby obie były jednocześnie widoczne po nałożeniu. Bez trudu kontroluj stopień przezroczystości każdej ścieżki bezpośrednio na osi czasu.

Live Screen Capture

 • Rejestruj bezpośrednio obraz wyświetlany na ekranie oraz przechwytuj dźwięki z systemu audio oraz mikrofonu, aby bez trudu przenieść je na oś czasu i wykorzystać w filmach, prezentacjach czy materiałach szkoleniowych. Funkcja działa w systemie Windows 8 i 10, pozwala więc rejestrować działanie aplikacji Windows.

Wyciszanie dźwięków tła

 • Zrównoważ głośność dialogów i narracji z dźwiękami tła. Pinnacle Studio 20 Plus automatycznie wykrywa wypowiedzi i zmniejsza głośność odgłosów w tle. Aby zachować większą kontrolę, możesz z łatwością dopasować poziom wyciszania do własnych potrzeb.

Zaawansowane funkcje 3D

 • Edytuj materiały 3D na osi czasu stosując zaawansowane stereoskopowe funkcje 3D, umożliwiające m.in. regulację ich głębi, obsługę 3D na dwóch monitorach oraz eksport metodą side-by-side. Współpraca Pinancle z NVIDIA pozwala na zaawansowaną obsługę w przypadku kart graficznych NVIDIA z włączoną obsługą standardu 3D Vision.

Tworzenie filmów 3D

 • Z Pinnacle Studio 20 Plus z łatwością zaimportujesz wideo z urządzeń takich jak kamery GoPro 3D czy w formacie Panasonic MVC. Edytuj je, korzystając z różnych trybów podglądu, dodając efekty 3D. Ciesz się najlepszą jakością NVIDIA 3D Vision i wsparciem GeForce. Eksportuj filmy np. do YouTube 3D czy AVCHD 3D i oglądaj je na telewizorach 3D, Sony PS3 lub innych urządzeniach 3D. Spróbuj też połączyć w jednym filmie nagrania 2D i 3D.

Edycja nagrań z czterech kamer

 • Pracuj z nagraniami pochodzącymi z czterech kamer, aby stworzyć bardziej dynamiczne filmy. Dzięki funkcji edytowania nagrań z wielu kamer Pinnacle Studio 20 Plus każdą scenę możesz zaprezentować z czterech ujęć, przełączać między nimi, wycinać lub usuwać zbędne elementy oraz dodawać przejścia. Automatycznie połączysz klipy dzięki Synchronizacji Audio lub wykorzystaniu znaczników, daty/godziny lub ręcznego dopasowywania. Rezultaty swojej pracy możesz również wykorzystać do stworzenia efektu Picture-in-Picture.

Efekty specjalne, przejścia i szablony

 • Dodaj emocji i udoskonalaj swoje filmy, stosując wybrane spośród ponad 1800 efektów 2D/3D, animowanych tytułów i przejść. Uatrakcyjnij je używając tematycznych szablonów montażu – ślubnych, sportowych, wakacyjnych, sci-fi, komiksowych i wielu innych. Dzięki nim osiągniesz profesjonalne efekty za pomocą kilku kliknięć i nadasz filmom wymarzony wygląd.

Edytowanie na osi czasu

 • Skorzystaj z precyzyjnej edycji nagrań wideo na 24-ścieżkowej osi czasu w Pinnacle Studio 20 Plus. Wybierz obszar przycinania w klipie źródłowym i przenieś wybrany fragment na oś czasu. 24 ścieżki pozwolą stworzyć wyrafinowane i profesjonalne obrazy-w-obrazie i wielowarstwowe efekty HD z dokładnością co do klatki. Wypróbuj też funkcję Storyboard, aby zaplanować i śledzić rozwój swojej historii oraz ułatwić kolejne etapy pracy.

Główne cechy:

 • Wypróbuj nowe możliwości edycji. Pracuj nad filmami jak profesjonalista dzięki możliwości edycji na 24-ścieżkowej osi czasu z dokładnością co do jednej klatki w jakości HD i 3D. Przycinaj precyzyjnie klipy oraz dodaj efekty i przejścia dokładnie tam gdzie chcesz. A to tylko początek możliwości Pinnacle Studio 20 Plus...
 • Nie ograniczaj swoje kreatywności. Połącz materiały pochodzące nawet z 4 kamer i zaprezentuj obrazy z kliku ujęć. Śledź i wyróżnij wybrane ruchome obiekty dzięki śledzeniu ruchu. Możliwości tworzenia są nieograniczone.
 • Zadbaj o perfekcyjny dźwięk. Dodaj najlepiej dopasowaną ścieżkę dźwiękową, wykorzystując darmowe materiały z biblioteki ScoreFitter. Automatycznie wycisz dźwięki tła, aby lepiej było słychać dialogi.
 • Stwórz ekscytujące projekty. Wybieraj spośród ponad 1800 efektów specjalnych 2D i 3D. Stwórz zadziwiające animacje dzięki technice animacji poklatkowej lub skorzystaj z łatwej w obsłudze opcji ustawiania przezroczystości ścieżek.
 • Poprawiaj i udoskonalaj. Przycinaj, przesuwaj, powiększaj, koryguj kolory i retuszuj swoje zdjęcia i klipy zanim wykorzystasz je w swoim filmie. A potem używaj ich ponownie w kolejnych projektach.
 • Przechwytuj obrazy. Przygotuj bez trudu filmy szkoleniowe lub pokazowe dzięki funkcji Live Screen Capture. Przechwyć wyświetlane na monitorze obrazy lub wydawane dźwięki i zaimportuj je na oś czasu, gdzie dokończysz edycję i dopracujesz szczegóły.
Charakterystyka

Producent

Pinnacle

Platforma

PC

Producent

Pinnacle

Wydawca

Pinnacle

Wydawca PL

APN Promise

Wersja językowa

Polska

Techniczne

Producent

Pinnacle

Rodzaj

Program

Rodzaj programu

Grafika i Multimedia

Wymagania sprzętowe

Producent

Pinnacle

Procesor

Intel Core i3

Dysk twardy

8 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

4 GB

Karta graficzna

Zgodna z DirectX 9.0

System operacyjny

Microsoft Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Inne

Wymagane połączenie z Internetem podczas instalacji i aktualizacji

Licencja

Producent

Pinnacle

Ilość licencji

Licencja dla 1 stanowiska

Okres licencji

Bezterminowa

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Urządzenia firmy Apple uchodzą wśród wielu osób za bardzo drogie. Ale czy pod tym względem różnią się o modeli dostępnych u innych producentów? Niekoniecznie. Flagowe modele innych marek osiągają porównywalne ceny rynkowe, więc elitarność produktów Apple powoli staje się mitem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel