Program Pinnacle Studio 20

Program Pinnacle Studio 20

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program Pinnacle Studio 20

 • Program Pinnacle Studio 20
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program Pinnacle Studio 20

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Pinnacle Studio 20

Stwórz imponujące filmy, łącząc swoją nieograniczoną pomysłowość i kreatywność z profesjonalnymi narzędziami do edycji wideo Pinnacle Studio 20.

Rozpocznij pracę z wykorzystaniem tematycznych szablonów lub precyzyjnie edytuj materiały na 6-ścieżkowej osi czasu. Połącz materiały pochodzące z dwóch kamer dzięki możliwości edytowania nagrań z wielu kamer i dodaj przykuwające wzrok animacje stworzone za pomocą nowych narzędzi do animacji poklatkowej. Nadaj im wyjątkowego charakteru za pomocą ponad 1500 efektów specjalnych 2D/3D, zadziwiających tytułów oraz dopasowanej ścieżki dźwiękowej. A na koniec podziel się swoimi filmami online, eksportuj je do popularnych urządzeń lub przygotuj dopracowane płyty DVD dzięki ponad 20 szablonom menu.

Edycja nagrań z dwóch kamer

 • Pracuj z nagraniami pochodzącymi z dwóch kamer, aby stworzyć bardziej dynamiczne filmy. Dzięki funkcji edytowania nagrań z wielu kamer Pinnacle Studio 20 każdą scenę możesz zaprezentować z dwóch ujęć, przełączać między nimi, wycinać lub usuwać zbędne elementy oraz dodawać przejścia. Automatycznie połączysz klipy dzięki Synchronizacji Audio lub wykorzystaniu znaczników, daty/godziny lub ręcznego dopasowywania. Rezultaty swojej pracy możesz również wykorzystać do stworzenia efektu Picture-in-Picture.

Edycja wideo HD za pomocą metody Przeciągnij-Upuść

 • Narzędzie SmartMovie pozwala na automatyczną edycję wideo, tworząc oszałamiające filmy w mgnieniu oka. Wystarczy przeciągnąć i upuścić nagrania wideo, zdjęcia i muzykę, którą chcesz wykorzystać w swoim projekcie, a inteligentna funkcja Pinnacle Studio 20 wykona resztę za Ciebie. Swój film możesz podejrzeć, wprowadzać zmiany i dostosowywać do swoich wymagań, edytując go na osi czasu. Wykreuj dopracowane i efektowne filmy, oszczędzając swój cenny czas!

Animacja poklatkowa

 • Stwórz kinowe animacje oraz filmy w jakości FullHD. Wykorzystaj możliwości przetwarzania edytora i obiektywu lustrzanki cyfrowej, aby przedstawić swoją historię klatka po klatce. Podłącz aparat i w pełni kontroluj jego ustawienia, wyświetlanie nałożonych klatek, regulowanie odstępu oraz przechwytywanie poszczególnych kadrów automatycznie lub manualnie, bezpośrednio z oprogramowania Pinnacle Studio 20.

Efekty specjalne, przejścia i szablony

 • Dodaj emocji i udoskonalaj swoje filmy, stosując wybrane spośród ponad 1500 efektów 2D/3D, animowanych tytułów i przejść. Uatrakcyjnij je używając tematycznych szablonów montażu – ślubnych, sportowych, wakacyjnych, sci-fi, komiksowych i wielu innych. Dzięki nim osiągniesz profesjonalne efekty za pomocą kilku kliknięć i nadasz filmom wymarzony wygląd.

Większa kontrola i szybsze efekty

 • Zmień statyczne obrazy w atrakcyjniejsze i bardziej emocjonujące, używając uproszczonych funkcji panoramowania i powiększania. Zainteresuj odbiorców dzięki łatwemu do przygotowania efektowi Picture-in-Picture. Koryguj dźwięk jeszcze szybciej niż do tej pory, stosując wygodne suwaki.

Edytowanie na osi czasu

 • Skorzystaj z precyzyjnej edycji nagrań wideo na 6-ścieżkowej osi czasu w Pinnacle Studio 20. Wybierz obszar przycinania w klipie źródłowym i przenieś wybrany fragment na oś czasu. 6 ścieżek pozwoli stworzyć wyrafinowane i profesjonalne obrazy-w-obrazie i wielowarstwowe efekty HD z dokładnością co do klatki. Wypróbuj też funkcję Storyboard, aby zaplanować i śledzić rozwój swojej historii oraz ułatwić kolejne etapy pracy.

Łatwe importowanie multimediów

 • Importuj swoje wideo i zdjęcia manualnie lub automatycznie z dowolnych urządzeń – kamer, aparatów cyfrowych, kamer internetowych, tabletów, smartfonów, przenośnych rejestratorów audio i wielu innych. Pinnacle Studio 20 obsługuje również format VFR, co umożliwia edytowanie nagrań z iPhone’a 6 i innych urządzeń najnowszej generacji. Z programem zaimportujesz dźwięk zarówno z urządzeń obsługujących taśmy i analogowych[1], jak i pliki audio w formacie 5.1 surround. Po raz pierwszy zapewnia on także obsługę opcji importu nagrań w standardzie kompresji HEVC (H.265) do procesorów Intel szóstej generacji i niektórych kart NVIDIA.

Ulubione efekty

 • Za pomocą jednego kliknięcia dodasz najczęściej używane efekty, filtry i przejścia do sekcji Ulubionych, co pozwoli je błyskawicznie odnaleźć i wykorzystać ponownie. Oceniaj te elementy stosując pięciogwiazdkową skalę, aby posortować zawartość swojej Biblioteki i bez trudu nią zarządzać.

Szybkie rozwiązania najpopularniejszych problemów

 • Obrócenie obrazu lub skorygowanie kolorów nie będzie już żadnym problemem. Pinnacle Studio 20 zapewnia wszystkie potrzebne narzędzia do dokonania drobnych poprawek – obracania, przycinania, powiększania, eliminowania efektu czerwonych oczu, ulepszenia kolorów czy stabilizacji chwiejnego obrazu.

Główne cechy:

 • Edytuj tak jak ci wygodnie. Rozpocznij pracę nad swoim projektem z tematycznymi szablonami montażu lub połącz wybrane zdjęcia i materiały wideo i edytuj je na 6-ścieżkowej osi czasu. Pracuj z potężnymi narzędziami do tworzenia imponujących filmów.
 • Poprawiaj i udoskonalaj. Przycinaj, przesuwaj, powiększaj i porządkuj swoje klipy w bibliotece zanim wykorzystasz je w swoim filmie. A potem używaj ich ponownie w kolejnych projektach.
 • Wyraź siebie. Wykreuj zadziwiające animacje poklatkowe dzięki funkcji Stop Motion oraz wykorzystaj, edytuj i synchronizuj nagrania z dwóch kamer.
 • Dodaj emocje. Bądź kreatywny i skorzystaj z ponad 1500 efektów specjalnych 2D i 3D, aby zaskoczyć i zachwycić swoich odbiorców. Dodaj najczęściej używane efekty, filtry i przejścia do swoich Ulubionych za pomocą jednego kliknięcia.
 • Zmontuj swój film. Bez trudu przygotuj film przeciągając i upuszczając potrzebne elementy w automatycznym trybie SmartMovie lub rozpocznij pracę z tematycznymi szablonami wideo. Zaplanuj swój projekt korzystając z narzędzia Storyboard a następnie precyzyjnie edytuj na osi czasu.
 • Podziel się swoimi filmami. Opublikuj gotowe filmy w sieci lub eksportuj je bezpośrednio do popularnych urządzeń. Z łatwością nagraj płyty DVD i nadaj im wyjątkowy charakter dzięki ponad 20 szablonom menu i rozdziałów.
Charakterystyka

Producent

Corel

Platforma

PC

Producent

Pinnacle

Wydawca

Pinnacle

Wydawca PL

APN Promise

Wersja językowa

Polska

Techniczne

Producent

Corel

Rodzaj

Program

Rodzaj programu

Grafika i Multimedia

Wymagania sprzętowe

Producent

Corel

Procesor

Intel Core i3

Dysk twardy

8 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

4 GB

Karta graficzna

Zgodna z DirectX 9.0

System operacyjny

Microsoft Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Inne

Wymagane połączenie z Internetem podczas instalacji i aktualizacji

Licencja

Producent

Corel

Ilość licencji

Licencja dla 1 stanowiska

Okres licencji

Bezterminowa

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Urządzenia firmy Apple uchodzą wśród wielu osób za bardzo drogie. Ale czy pod tym względem różnią się o modeli dostępnych u innych producentów? Niekoniecznie. Flagowe modele innych marek osiągają porównywalne ceny rynkowe, więc elitarność produktów Apple powoli staje się mitem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel