Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX

Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX
Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX

  • Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX
  • Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
 
OpenOfficePL Professional 2014 BOX
 
Pakiet dla firm na jedno stanowisko komputerowe, do użytku komercyjnego.
 
Opis OpenOfficePL Professional 2014 jest najnowszym i najlepiej wyposażonym rozwiązaniem dedykowanym małym i średnim firmom. Zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do pracy na dokumentach. Prosta instalacja, łatwa obsługa i intuicyjny interfejs to najważniejsze cechy aplikacji. Konkurencyjna cena i możliwość dostosowania licencji do indywidualnych potrzeb klienta sprawiają, że jest to doskonały, nieodzowny program do każdego komputera.


Główne cechy:

  • W skład pakietu wchodzą: Writer - edytor tekstu, Calc - arkusz kalkulacyjny, Impress - program do tworzenia prezentacji, Draw - program do tworzenia grafiki, Base – program do baz danych, Math - edytor formuł matematycznych.
  • Pakiet obsługuje pliki .doc, .docx, .odt, .xls, .xlsx, .ods oraz .ppt, .pptx i .odp. Możliwe jest konwertowanie dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji do formatu PDF (Portable Document Format) bezpośrednio z poziomu pakietu. Zapewnia też ograniczone możliwości wczytywanie plików .pdf do edycji.
  • Zawiera również: RedNotebook - program do tworzenia i organizowania notatek i informacji, Scribus - program do tworzenia materiałów marketingowych i skład DTP.
  • Dodatki: KEXI – zaawansowana aplikacja bazodanowa, słowniki, Multimedialny Kurs Obsługi OpenOfficePL, kolekcja czcionek, kolekcja klipartów, szablony dokumentów, podręcznik użytkownika (PDF). Pakiet Mozilla: Firefox - nowoczesna i bezpieczna przeglądarka internetowa, Thunderbird - szybki klient poczty i grup dyskusyjnych, Lightning - kalendarz i zarządzanie zadaniami, Nvu – program do tworzenia stron internetowych. Do pakietu dołączone są usługi - 12 miesięczny okres dostępu do Wsparcia Technicznego oraz możliwość pobierania nowych wersji programu.
Charakterystyka

Producent

Techland

Platforma

PC

Producent

OpenOffice Software

Wydawca

Techland

Wydawca PL

Techland

Wersja językowa

Angielska , Polska

Seria

OpenOffice

Techniczne

Producent

Techland

Rodzaj

Program

W zestawie

Base – program do baz danych , Calc - arkusz kalkulacyjny , Draw - program do tworzenia grafiki , Impress - program do tworzenia prezentacji , Math - edytor formuł matematycznych , Writer - edytor tekstu

Wymagania sprzętowe

Producent

Techland

Procesor

300 MHz

Dysk twardy

580 MB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

256 MB

System operacyjny

Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8/8.1

Funkcje

Producent

Techland

Rodzaje obsługiwanych formatów

DOC , DOCX , ODP , ODS , ODT , PPT , PPTX , XLS , XLSX

Firma Navitel wszystkim kojarzyła się z urządzeniami do nawigacji. Wraz z rozwojem technologii producent poszedł o krok dalej i stworzył urządzenie mobilne z rozszerzoną funkcją nawigacji.  

Komputer osobisty to urządzenie niezbędne do pracy, nauki i rozrywki. Chociaż urządzenia mobilne z powodzeniem realizują większość zadań związanych z korzystaniem z Internetu, w pewnych sytuacjach znacznie lepiej sprawdzi się wygodny laptop z większym ekranem. Ogromnym ułatwieniem jest chociażby większy wyświetlacz, który umożliwia spoglądanie w ekran z większej odległości, a także fizyczna klawiatura dająca przewagę nad każdym tabletem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel