Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX

Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX
Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX

  • Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX
  • Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program OpenOfficePL Professional 2014 BOX

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
 
OpenOfficePL Professional 2014 BOX
 
Pakiet dla firm na jedno stanowisko komputerowe, do użytku komercyjnego.
 
Opis OpenOfficePL Professional 2014 jest najnowszym i najlepiej wyposażonym rozwiązaniem dedykowanym małym i średnim firmom. Zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do pracy na dokumentach. Prosta instalacja, łatwa obsługa i intuicyjny interfejs to najważniejsze cechy aplikacji. Konkurencyjna cena i możliwość dostosowania licencji do indywidualnych potrzeb klienta sprawiają, że jest to doskonały, nieodzowny program do każdego komputera.


Główne cechy:

  • W skład pakietu wchodzą: Writer - edytor tekstu, Calc - arkusz kalkulacyjny, Impress - program do tworzenia prezentacji, Draw - program do tworzenia grafiki, Base – program do baz danych, Math - edytor formuł matematycznych.
  • Pakiet obsługuje pliki .doc, .docx, .odt, .xls, .xlsx, .ods oraz .ppt, .pptx i .odp. Możliwe jest konwertowanie dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji do formatu PDF (Portable Document Format) bezpośrednio z poziomu pakietu. Zapewnia też ograniczone możliwości wczytywanie plików .pdf do edycji.
  • Zawiera również: RedNotebook - program do tworzenia i organizowania notatek i informacji, Scribus - program do tworzenia materiałów marketingowych i skład DTP.
  • Dodatki: KEXI – zaawansowana aplikacja bazodanowa, słowniki, Multimedialny Kurs Obsługi OpenOfficePL, kolekcja czcionek, kolekcja klipartów, szablony dokumentów, podręcznik użytkownika (PDF). Pakiet Mozilla: Firefox - nowoczesna i bezpieczna przeglądarka internetowa, Thunderbird - szybki klient poczty i grup dyskusyjnych, Lightning - kalendarz i zarządzanie zadaniami, Nvu – program do tworzenia stron internetowych. Do pakietu dołączone są usługi - 12 miesięczny okres dostępu do Wsparcia Technicznego oraz możliwość pobierania nowych wersji programu.
Charakterystyka

Producent

Techland

Platforma

PC

Producent

OpenOffice Software

Wydawca

Techland

Wydawca PL

Techland

Wersja językowa

Angielska , Polska

Seria

OpenOffice

Rodzaj programu

Zestaw programów

Techniczne

Producent

Techland

Rodzaj

Program

W zestawie

Base – program do baz danych , Calc - arkusz kalkulacyjny , Draw - program do tworzenia grafiki , Impress - program do tworzenia prezentacji , Math - edytor formuł matematycznych , Writer - edytor tekstu

Wymagania sprzętowe

Producent

Techland

Procesor

300 MHz

Dysk twardy

580 MB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

256 MB

System operacyjny

Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8/8.1

Funkcje

Producent

Techland

Rodzaje obsługiwanych formatów

DOC , DOCX , ODP , ODS , ODT , PPT , PPTX , XLS , XLSX

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Urządzenia firmy Apple uchodzą wśród wielu osób za bardzo drogie. Ale czy pod tym względem różnią się o modeli dostępnych u innych producentów? Niekoniecznie. Flagowe modele innych marek osiągają porównywalne ceny rynkowe, więc elitarność produktów Apple powoli staje się mitem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel