Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
×
0 0

Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla komputerów Mac

Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla komputerów Mac

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla komputerów Mac

 • Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla komputerów Mac
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla komputerów Mac

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
PL_office-mac-students-FPP

Key Visual

Office 365 Home

Opis produktu

Twórz wspaniale wyglądające dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje

Pakiet Office 2016 dostosowany do komputerów Mac zaprojektowano od podstaw w celu jak najlepszego wykorzystania ich najnowszych funkcji, takich jak wyświetlacz Retina Display, wyświetlanie pełnoekranowe czy scroll bounce. To doskonałe połączenie znanego Ci pakietu Office, któremu możesz zaufać, z ulubionym komputerem Mac.

Skład pakietu

Pełne wersje programów
Multiplatfrom
Office 2016 pozwala tworzyć i współpracować z niespotykaną wcześniej produktywnością.
 • Łatwe zapisywanie i przechowywanie dokumentów w chmurze dzięki usłudze przestrzeni dyskowej OneDrive.

Główne cechy

Zaprojektowany do działania

Pakiet Office 2016 obejmuje pełne wersje Twoich ulubionych programów — Word, Excel, PowerPoint, OneNote. To wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać więcej.

Zaprojektowany do współpracy

W aplikacje pakietu Office 2016 wbudowano szeroką gamę narzędzi wspomagających współpracę, które ułatwiają udostępnianie dokumentów programu Word, PowerPoint i OneNote oraz ich wspólne edytowanie — produktywność jeszcze nigdy nie była wyższa.

Zaprojektowany do pracy mobilnej

Dzięki przestrzeni dyskowej w chmurze w usłudze OneDrive możesz zabrać pliki, gdziekolwiek się udajesz — aby efektywniej pracować zarówno w biurze, jak i w domu, lokalnie lub zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie.

skype

Aplikacje

Word
Edytor tekstów. Potężne narzędzie do pisania pomagające stworzyć wyjątkowe dokumenty , a następnie przechowywać, edytować i udostępniać swoją pracę w Internecie. Polecenie Zmień kolejność obiektów umożliwia łatwą zmianę kolejności warstw tekstowych, zdjęć i grafiki w całym dokumencie.

Excel
Aplikacja do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych i wykresów. Analizuj, organizuj i zarządzaj wszystkimi swoimi danymi i listami. Następnie zapisz, edytuj i udostępnij je w trybie online. Szablony programu Excel wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem, dzięki czemu możesz skupić się na treści. Aby móc lepiej analizować dane, przekształć informacje w wykres lub tabelę.

Powerpoint
Aplikacja do tworzenia prezentacji. Twórz i udostępniaj atrakcyjne i profesjonalne prezentacje, zawierające niezwykłe nowe funkcje, takie jak narracja i emisja prezentacji. Następnie zapisz, edytuj i współtwórz wraz z innymi osobami w trybie online. Zmień kolejność obiektów to polecenie umożliwiające łatwą zmianę kolejności warstw tekstowych, zdjęć i grafiki w całej prezentacji.

OneNote
Aplikacja do tworzenia cyfrowych notatek. Program OneNote dla komputerów Mac jest dostępny do bezpłatnego pobrania. Przechowuj wszystkie notatki, zawsze aktualne, na wszystkich urządzeniach. Pisz notatki na klawiaturze lub odręcznie oraz rysuj szkice. Przypinaj łącza i witryny, wstawiaj fotografie i filmy, osadzaj tabele, dołączaj pliki.

OneNote

Wszyscy użytkownicy usługi OneDrive otrzymują bezpłatną przestrzeń dyskową do przechowywania plików online w usłudze OneDrive. Przekazuj dokumenty Office, fotografie, prezentacje i inne pliki, żeby potem mieć do nich dostęp z komputera Mac lub PC, tabletu lub telefonu.

Po zsynchronizowaniu bezpłatnej usługi Office Online z kontem OneDrive możesz otwierać, przeglądać, edytować i udostępniać dokumenty programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote z dowolnego połączonego z Internetem urządzenia, na którym jest uruchomiona obsługiwana przeglądarka.

Zobacz wideo

Porównaj produkty

Wybierz Office odpowiedni dla siebie.

Office 365 Personal

Office 365 Personal Subskrypcja

Office 365 dla Użytkowników Domowych

Office 365 dla Użytkowników Domowych Subskrypcja
 

Office 365 dla Studentów

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Office 365

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Jeden komputer

Komputer PC lub Mac®1

5 komputerów

5 komputerów PC lub Mac®1

Jeden komputer

Mac®

Jeden komputer

Mac®

Tablet

Tablet
lub iPad®1

Tablety

Tablet
lub iPad®1

Smarfton

Łatwy dostęp ze smartfona

Smartfon

Łatwy dostęp ze smartfona

OneDrive

1TB Przestrzeni dyskowej OneDrive 2

OneDrive

1TB Przestrzeni dyskowej OneDrive 2

Skype

60 min. miesięcznie dla jednego użytkownika3

SKype

60 min. miesięcznie dla jednego użytkownika3

Stałe aktualizacje

Stałe aktualizacje

Subskrypcja
miesięczna lub roczna

Subskrypcja
miesięczna lub roczna

Licencja
dożywotnia
Licencja
dożywotnia

Najczęściej zadawane pytania

Jakie subskrypcje usługi Office 365 uprawniają do uzyskania pakietu Office 2016 dla komputerów Mac?
Wybrane plany usługi Office 365, które obejmują również klasyczne wersje najnowszych aplikacji Office: Office 365 Personal, Office 365 dla Użytkowników Domowych, Office 365 University.
Jakie są nowości w pakiecie Office 2016 dla komputerów Mac?
Office 2016 dla komputerów Mac zawiera zupełnie nowe, zmodernizowane wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook oraz OneNote.
 • Bez wątpliwości to jest Office, zaprojektowany dla komputerów Mac: Programy mają znajomy wygląd, charakterystyczny dla pakietu Office, a przy tym są w przemyślany sposób zaprojektowane dla komputerów Mac, dzięki czemu użytkownicy komputerów Mac mogą się szybko nauczyć ich obsługi. Te najwyższej klasy aplikacje umożliwiają jak najefektywniejszą pracę: od tworzenia świetnie wyglądających dokumentów i przekształcania zbiorów liczb w dokładne analizy po przedstawianie budzących zaufanie prezentacji i zarządzanie pocztą elektroniczną.
 • Połączenie z chmurą: Office 2016 dla komputerów Mac jest połączony z chmurą, dlatego użytkownicy mogą szybko dotrzeć do dokumentów, których niedawno używali na innych urządzeniach, po czym wznowić pracę od tego miejsca, gdzie ją przerwali.
Jedna rzecz się nie zmieniła: Office dla komputerów Mac jest kompatybilny z systemem Office używanym na komputerach PC, tabletach, telefonach i udostępnionym w usłudze Office Online. Dzięki temu użytkownicy nie muszą się martwić o utratę treści czy formatowania podczas współpracy z innymi. Lista nowych i ulepszonych funkcji znajduje się na stronie www.office.com/mac.
Co się zmieniło w porównaniu z pakietem Office 2011 dla komputerów Mac?
Nowych funkcji jest zbyt wiele, żeby je można tutaj wszystkie wymienić (kliknij łącze „Zobacz, co nowego" na stronie www.office.com/mac). Najważniejsza informacja jest taka, że Office 2016 dla komputerów Mac zawiera zupełnie nowe, nowoczesne wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook oraz OneNote. Programy mają znajomy wygląd, charakterystyczny dla pakietu Office, a przy tym są w przemyślany sposób zaprojektowane dla komputerów Mac, dzięki czemu użytkownicy komputerów Mac mogą się szybko nauczyć ich obsługi. Office 2016 dla komputerów Mac jest połączony z chmurą, dlatego użytkownicy mogą szybko dotrzeć do dokumentów, których niedawno używali na innych urządzeniach, po czym wznowić pracę od tego miejsca, gdzie ją przerwali. Po udostępnieniu plików, co wymaga tylko kilku kliknięć myszą, członkowie zespołu mogą jednocześnie edytować ten sam dokument.
Jak wygląda porównanie Office 2016 dla systemu Windows i Office 2016 dla komputerów Mac?
Przede wszystkim Office 2016 dla komputerów Mac jest bardziej niż kiedykolwiek podobny do pakietu Office dla systemu Windows. Jest to przyjazne rozwiązanie dla osób, które w pracy używają Office dla komputerów PC, a w domu - Office dla komputerów Mac. Office 2016 dla Windows będzie miał nieco bardziej zaawansowany zestaw funkcji. Przykładami mogą być nowe rodzaje wykresów w programie Excel oraz funkcja wpisywania w czasie rzeczywistym w programie Word.
Użytkownicy komputerów Mac będą jednak zachwyceni, widząc wiele znaczących ulepszeń w porównaniu z Office 2011 dla komputerów Mac.
Gdzie klienci mogą uzyskać więcej informacji?
Na stronie www.office.com/mac.
Jakie są wymagania systemowe?
Użytkownicy Office 2016 dla komputerów Mac muszą korzystać z systemu OS X 10.10 Yosemite.
Czy Office 2016 dla komputerów Mac działa systemie Mac OS X El Capitan?
Planujemy wprowadzić obsługę zapowiadanego systemu operacyjnego Mac OS X 10.11, gdy będzie on dostępny.
Co Office oferuje różnym użytkownikom platformy Apple?
Office 2016 dla komputerów Mac zawiera programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote. Dla systemu iOS mamy aplikacje podstawowe (Word, Excel, PowerPoint, Outlook oraz OneNote), a także inne, takie jak SharePoint, OneDrive i OneDrive dla firm. Oferujemy też aplikacje PowerPoint i OneNote dla Apple Watch.
Jak często będzie aktualizowany Office 2016 dla komputerów Mac?
Będziemy regularnie aktualizować aplikacje, a użytkownicy będą otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach za pomocą naszego narzędzia Office Auto-Update dla komputerów Mac.
Czy mogę używać jednocześnie Office 2016 dla komputerów Mac oraz Office 2011 dla komputerów Mac?
Tak, możesz używać jednocześnie Office 2016 dla komputerów Mac oraz Office 2011 dla komputerów Mac.

Wymagania systemowe

 • Wymagany procesor: Procesor Intel
 • Wymagany system operacyjny: OS X 10.10
 • Wymagana pamięć: 4 GB pamięci RAM
 • Wymagane miejsce na dysku: 6 GB, system plików HFS+
 • Wymagany wyświetlacz: Rozdzielczość 1280 x 800 pikseli lub większa
 • Grafika: Funkcja sprzętowego przyspieszania grafiki wymaga karty graficznej obsługującej technologię DirectX 10
 • Obsługa dotykowa: Do korzystania z funkcji wprowadzania dotykowego wymagane jest urządzenie obsługujące interfejs dotykowy. Wszystkie funkcje oprogramowania są zawsze dostępne w przypadku korzystania z klawiatury i myszy lub innych standardowych urządzeń wejściowych oraz urządzeń ułatwiających dostęp. Należy pamiętać, że nowe funkcje obsługi dotykowej zoptymalizowano pod kątem użytkowania w systemie Windows 8 lub nowszym.
Dodatkowe wymagania systemowe:
 • Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem.
 • Wymagane jest konto Microsoft.
 • Wymagane jest zaakceptowanie umowy licencyjnej - http://www.microsoft.com/useterms.
Charakterystyka

Platforma

Mac

Producent

Microsoft

Wydawca

Microsoft

Wydawca PL

Microsoft

Wersja językowa

Polska

Linia

Microsoft Office

Techniczne

Rodzaj

Program

Rodzaj programu

Program biurowy

Nośnik

Licencja z kluczem aktywacyjnym

Wymagania sprzętowe

Procesor

Intel

Dysk twardy

6 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

4 GB

System operacyjny

Mac OS X 10.10 lub nowszy

Inne

Niektóre funkcje online wymagają konta Microsoft Niektóre funkcje wymagają dostępu do Internetu Funkcjonalność produktu i grafiki może być różna w zależności od konfiguracji systemu Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu lub połączenia z serwerem

Licencja

Rodzaj licencji

Licencja bez nośnika

Ilość licencji

Licencja dla 1 stanowiska

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Jest OK

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Ofice 35

Pełne, wersje programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access. Możliwość dostępu do swoich dokumentów z wielu użadzeń ... PC, tablet, komórka ... :)

3 na 5

Subskrypcja MICROSOFT Office 365 dla Użytkowników Domowych

Skopane

Instalacja została podporządkowana polityce zabezpieczenia produktu.
Pierwsza instalacja, miałem poprzednią wersję, wymaga zalogowania się na konto.
Po dwóch dniach wyświetla się komunikat, że brak jest offica, Kolejna instalacja (godzinka w plecy).
Po kolejnych trzech tygodniach znowu brak offica.

Naprawdę MICROSOFT długo musiał pracować nad sposobem zniechęcenia klientów do tego produktu.

3 na 5

Subskrypcja MICROSOFT Office 365 dla Użytkowników Domowych

Tylko dla wprawionych

Sam office nic nowego. Natomiast jego instalacja to jazda bez trzymanki.
Numer wpisuje się na koncie Microsoft.
Po tym myślałem, że został zainstalowany office, ale to złudne marzenia. po dwóch dniach komunikat o braku offica. Więc ponowne odwiedzenie konta i znowu 60 minut obrazków instalacyjnych. Ale co w zamian????????????????

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Office 365

Produkt bardzo dobry i powszechnie znany. Zakupiłem do obróbki na komputerze typu MAC. Co do transakcji - bardzo szybka i brak zastrzeżeń. Ponadto jako klient Premium zakupiłem ten produkt z 10% obniżką.

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Subskrypcja Office 365

Nie mam zastrzeżeń zarówno do produktu jak i dostawy. Usługę oceniam na 5.

Pozdrawiam!

Janusz Janik

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Polecam mam i jestem zadowolona, zainstalowałam na komputerze i tablecie, bo telefon będę zmieniać więc zainstaluje później. Wszystko dobrze działa do tego robię notatkę n tablecie, a kończę na komputerze. Do tego program zawsze aktualny jest super.

4 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Jest ok.. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Polecam

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Nowoczesność, innowacja i profesjonalny wygląd - wszystko, co cenię sobie najbardziej.
Polecam.

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

super

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Dobry produkt i możliwość zainstalowania na dwóch kompach ... Fajnie ...Podoba mi się ...:)

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Dobry

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Super produkt

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Jest dobrze i niedrogo

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

bardzo dobry produkt polecam wszystkim

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

fantastyczna oferta! bardzo łatwa instalacja... Polecam

1 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

złodziejstwo!!!!

1 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Co to znaczy roczna subskrybcja?
za rok przestanie działać, i trzeba znów zapłacić?
dobre
:)
do wydojenia klienta

4 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Ktoś wie może ile kosztuje odnowienie subskrypcji tego pakietu na kolejny rok??

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Bardzo dobra oferta! normalny pełny Office na komputer i dodatkowo mam pełnego Offica na iPada. W zestawie też minuty na Skype do wygadania. Ogólnie jest naprawdę ok.

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

#Józiu o czym ty baranq piszesz :) i co ty porównujesz, fakt listy możesz sobie pisać....

4 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Dlaczego pani na reklamie mówi dwajścia zamiast dwadzieścia gigabajtów?.

4 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

#józef - nie wyzywaj, to po pierwsze. A po drugie do zaawansowanych działań (o których masz pewnie mgliste pojęcie) Open Office (Libre Office) się nie nadaje. Ot tyle. Do pisania listów możesz sobie używać :)

1 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

open office jest darmowy barany

Więcej opinii

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

2016 rok dostarczył dużo emocji i dużo pozytywnych niespodzianek, o czym przekonał się każdy śledzący rynek nowych technologii. Za nami kilka dużych konferencji i głośnych premier, które wywołały niemałe poruszenie na rynku urządzeń mobilnych czy w sercach i umysłach graczy. Jakie urządzenia dał nam 2016 rok? Zobaczcie przegląd najważniejszych hitów.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla komputerów Mac