Program McAfee 2017 AntiVirus Plus (10 urządzeń, 1 rok)

Program McAfee 2017 AntiVirus Plus (10 urządzeń, 1 rok)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program McAfee 2017 AntiVirus Plus (10 urządzeń, 1 rok)

 • Program McAfee 2017 AntiVirus Plus (10 urządzeń, 1 rok)
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program McAfee 2017 AntiVirus Plus (10 urządzeń, 1 rok)

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

McAfee 2017 AntiVirus Plus (10 urządzeń, 1 rok)

Niezbędna ochrona antywirusowa na komputery PC, Mac, smartfony (iOS i Android) i tablety (iOS i Android)* – umożliwia bezpieczne przeglądanie Internetu, dokonywanie zakupów i korzystanie z bankowości elektronicznej.

McAfee® AntiVirus Plus to marka, której można zaufać – to wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa na komputery PC, Mac, smartfony i tablety (z systemem iOS lub Android) wyposażona w niezbędne funkcje, takie jak ochrona przed atakami w sieci Web, zapora sieciowa i wiele innych.

Główne cechy:

 • Wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa. Blokowanie wirusów, złośliwego oprogramowania, niepożądanych programów, oprogramowania typu ransomware i wielu innych zagrożeń na komputerach PC.
 • Konsola zarządzania bezpieczeństwem. Pozwala zarządzać systemami ochrony wszystkich urządzeń z poziomu prostej w obsłudze strony internetowej.
 • Bezpłatna obsługa klienta. Dostępna przez cały czas trwania subskrypcji za pośrednictwem telefonu, czatu lub strony internetowej.

Subskrypcja umożliwia również dostęp do poniższych użytecznych narzędzi:

 • McAfee® WebAdvisor. Ostrzega przed niebezpiecznymi witrynami i pobieranymi plikami, a także chroni przed próbami wyłudzenia informacji. Wyświetla oceny wyników wyszukiwania, sprawdza aktywność zapory sieciowej i ochrony antywirusowej, skanuje pobierane pliki i ostrzega w przypadku wykrycia zagrożeń.
 • McAfee® Shredder™. Chroni tożsamość i prywatność użytkownika, umożliwiając trwałe usunięcie z komputera ważnych plików – przydatne przy pozbywaniu się dokumentów podatkowych, danych finansowych i innych osobistych plików.
 • McAfee® QuickClean™. Pomaga utrzymać płynne działanie komputera, usuwając pliki cookie i pliki tymczasowe, przyczyniające się do śledzenia aktywności użytkownika w sieci.
 • Skaner podatności. Kontroluje aktualność systemu Windows i zainstalowanych programów.

Najważniejsze zalety oprogramowania McAfee AntiVirus:

 • Prosta w obsłudze ochrona przed wirusami, oprogramowaniem typu ransomware oraz innymi atakami.
 • Funkcja ochrony przed atakami w sieci Web ostrzega przed niebezpiecznymi. witrynami i pobieranymi plikami, a także chroni przed próbami wyłudzenia informacji.
 • Zapora sieciowa uniemożliwia hakerom i złośliwemu oprogramowaniu przedostanie się do komputera ofiary, blokując dostęp do niebezpiecznej aktywności.

* Licencja dotyczy użytku osobistego obsługiwanych urządzeń w okresie trwania subskrypcji; sprawdź wymagania systemowe.
Niektóre funkcje wymagają dodatkowej konfiguracji i/lub oprogramowania. Lista obsługiwanych urządzeń znajduje się na stronie
www.mcafee.com/SystemRequirements.
Charakterystyka

Producent

Mcafee

Platforma

PC

Producent

McAfee

Wydawca

McAfee Inc.

Wydawca PL

Techland

Wersja językowa

Polska

Techniczne

Producent

Mcafee

Rodzaj

Program

Rodzaj programu

Bezpieczeństwo

Wymagania sprzętowe

Producent

Mcafee

System operacyjny

Android 4,1 lub nowszy , iOS 9 lub nowszy , Mac OS X wersja 10.10 lub wyższa , Microsoft Windows 7/8/8.1/10 (32-bit i 64-bit)

Inne

Wymagane połączenie z Internetem

Licencja

Producent

Mcafee

Ilość licencji

Licencja dla 10 stanowisk

Okres licencji

1 rok

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Urządzenia firmy Apple uchodzą wśród wielu osób za bardzo drogie. Ale czy pod tym względem różnią się o modeli dostępnych u innych producentów? Niekoniecznie. Flagowe modele innych marek osiągają porównywalne ceny rynkowe, więc elitarność produktów Apple powoli staje się mitem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel