Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

  • Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0 to wszechstronne narzędzie do tłumaczenia tekstów i słownik. Cechują go wysoka jakość tłumaczenia automatycznego z języka angielskiego i na język angielski, dostępność wielu opcji i łatwa obsługa. Program umożliwia tłumaczenie dowolnej długości dokumentów, listów, e-maili, stron www, artykułów i ogłoszeń w gazetach, instrukcji obsługi i wszelkich innych tekstów, uwzględniając przy tym zasady gramatyki języka i kontekst wyrazu w zdaniu. Zawiera angielsko-polski i polsko-angielski słownik komputerowy liczący 4.500.000 tłumaczeń oraz 22 mln form odmiany wyrazów. Aplikacja integruje się z edytorem MS Word, przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla Firefox, a także innymi programami z pakietu Office. Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0 wykorzystuje między innymi metodę transferu. Dokonuje złożonej analizy gramatycznej, składniowej i leksykalnej poszczególnych zdań i całego tekstu. Poddaje analizie między innymi formy wieloznaczne, kategorie gramatyczne, szyk zdania, powiązania międzywyrazowe, poszczególne wyrazy. Dokonuje tego w szerokim kontekście, uwzględniając nie tylko funkcję wyrazów w zdaniu, formę gramatyczną, lecz także ich znaczenie i znaczenie wyrazów sąsiednich. Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0 to: - kilkanaście trybów pracy, między innymi automatyczny i interaktywny, - rozbudowane słownictwo ekonomiczne, prawnicze i techniczne, - obszerne słowniki zawierające zwroty, idiomy, przykłady użycia wyrazów, - opcja syntezy mowy pozwalająca poznanie wymowy całego tekstu lub poszczególnych słów, - słownictwo pogrupowane w 120 kontekstów tematycznych, - możliwość wyboru brytyjskiego lub amerykańskiego wariantu języka angielskiego, - możliwość zapisania tekstu źródłowego i tłumaczenia w jednym pliku przydatne dla osób pracujących nad długimi tłumaczeniami, - osobny program do tłumaczenia nawet wielu plików w tym samym czasie, na przykład w tle podczas używania innych programów. Słownik programu wyposażony jest we własny, samodzielny interfejs pozwalający m.in. na odszukiwanie haseł, ciągów znaków, dodawanie własnych komentarzy. Program umożliwia tłumaczenie dokumentów bezpośrednio w oknie edytora Microsoft Word, stron internetowych bezpośrednio w oknie przeglądarki Internet Explorer lub Mozilla Firefox, a także tłumaczenie arkuszy kalkulacyjnych w Microsoft Excel, prezentacji w Microsoft PowerPoint oraz wiadomości w Microsoft Outlook.
Charakterystyka

Producent

Kompas

Producent

Kompas

Wydawca

Kompas

Wydawca PL

Kompas

Wersja językowa

Angielska , Polska

Wymagania sprzętowe

Producent

Kompas

Procesor

Intel Pentium lub kompatybilny

System operacyjny

Microsoft Windows 7 , Microsoft Windows Vista , Microsoft Windows XP

Licencja

Producent

Kompas

Rodzaj licencji

Pudełko

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

Produkt otrzymałam błyskawicznie. Żadnych problemów za to duży plus za obsługę klienta (kontakt z Call Center). Z "Tłumacza..." jestem na razie zadowolona, przy czym mam go krótko - jestem w fazie testu. Słowniki ponadprzeciętne, tłumaczenie mechaniczne - w normie. Trzeba coś potrafić, żeby było przydatne, ale bardzo ułatwia pracę. Polecam.

2 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

inż

Tego typu translatory wymagają jeszcze dużo pracy nad poprawą jakości tłumaczenia. Nie widzę istotnej różnicy w porównaniu do innych produktów tego typu

5 na 5

Przydatny w korzystnej cenie

Firma Navitel wszystkim kojarzyła się z urządzeniami do nawigacji. Wraz z rozwojem technologii producent poszedł o krok dalej i stworzył urządzenie mobilne z rozszerzoną funkcją nawigacji.  

Komputer osobisty to urządzenie niezbędne do pracy, nauki i rozrywki. Chociaż urządzenia mobilne z powodzeniem realizują większość zadań związanych z korzystaniem z Internetu, w pewnych sytuacjach znacznie lepiej sprawdzi się wygodny laptop z większym ekranem. Ogromnym ułatwieniem jest chociażby większy wyświetlacz, który umożliwia spoglądanie w ekran z większej odległości, a także fizyczna klawiatura dająca przewagę nad każdym tabletem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel