Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

  • Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0 to wszechstronne narzędzie do tłumaczenia tekstów i słownik. Cechują go wysoka jakość tłumaczenia automatycznego z języka angielskiego i na język angielski, dostępność wielu opcji i łatwa obsługa. Program umożliwia tłumaczenie dowolnej długości dokumentów, listów, e-maili, stron www, artykułów i ogłoszeń w gazetach, instrukcji obsługi i wszelkich innych tekstów, uwzględniając przy tym zasady gramatyki języka i kontekst wyrazu w zdaniu. Zawiera angielsko-polski i polsko-angielski słownik komputerowy liczący 4.500.000 tłumaczeń oraz 22 mln form odmiany wyrazów. Aplikacja integruje się z edytorem MS Word, przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla Firefox, a także innymi programami z pakietu Office. Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0 wykorzystuje między innymi metodę transferu. Dokonuje złożonej analizy gramatycznej, składniowej i leksykalnej poszczególnych zdań i całego tekstu. Poddaje analizie między innymi formy wieloznaczne, kategorie gramatyczne, szyk zdania, powiązania międzywyrazowe, poszczególne wyrazy. Dokonuje tego w szerokim kontekście, uwzględniając nie tylko funkcję wyrazów w zdaniu, formę gramatyczną, lecz także ich znaczenie i znaczenie wyrazów sąsiednich. Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0 to: - kilkanaście trybów pracy, między innymi automatyczny i interaktywny, - rozbudowane słownictwo ekonomiczne, prawnicze i techniczne, - obszerne słowniki zawierające zwroty, idiomy, przykłady użycia wyrazów, - opcja syntezy mowy pozwalająca poznanie wymowy całego tekstu lub poszczególnych słów, - słownictwo pogrupowane w 120 kontekstów tematycznych, - możliwość wyboru brytyjskiego lub amerykańskiego wariantu języka angielskiego, - możliwość zapisania tekstu źródłowego i tłumaczenia w jednym pliku przydatne dla osób pracujących nad długimi tłumaczeniami, - osobny program do tłumaczenia nawet wielu plików w tym samym czasie, na przykład w tle podczas używania innych programów. Słownik programu wyposażony jest we własny, samodzielny interfejs pozwalający m.in. na odszukiwanie haseł, ciągów znaków, dodawanie własnych komentarzy. Program umożliwia tłumaczenie dokumentów bezpośrednio w oknie edytora Microsoft Word, stron internetowych bezpośrednio w oknie przeglądarki Internet Explorer lub Mozilla Firefox, a także tłumaczenie arkuszy kalkulacyjnych w Microsoft Excel, prezentacji w Microsoft PowerPoint oraz wiadomości w Microsoft Outlook.
Charakterystyka

Producent

Kompas

Producent

Kompas

Wydawca

Kompas

Wydawca PL

Kompas

Wersja językowa

Angielska , Polska

Rodzaj programu

Automatyczny tłumacz , Słownik

Przeznaczenie

Dla wszystkich

Dziedzina

Język angielski

Wymagania sprzętowe

Producent

Kompas

Procesor

Intel Pentium lub kompatybilny

System operacyjny

Microsoft Windows 7 , Microsoft Windows Vista , Microsoft Windows XP

Urządzenia peryferyjne

Klawiatura , Mysz , Napęd CD

Funkcje

Producent

Kompas

Dodatkowe funkcje

Archiwizacja informacji

Wykorzystanie Internetu

Program aktualizowany jest z pomocą Internetu

Licencja

Producent

Kompas

Rodzaj licencji

Pudełko

Typ licencji

Komercyjna

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Program KOMPAS Tłumacz i Słownik Języka Angielskiego 7.0

Produkt otrzymałam błyskawicznie. Żadnych problemów za to duży plus za obsługę klienta (kontakt z Call Center). Z "Tłumacza..." jestem na razie zadowolona, przy czym mam go krótko - jestem w fazie testu. Słowniki ponadprzeciętne, tłumaczenie mechaniczne - w normie. Trzeba coś potrafić, żeby było przydatne, ale bardzo ułatwia pracę. Polecam.

2 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

inż

Tego typu translatory wymagają jeszcze dużo pracy nad poprawą jakości tłumaczenia. Nie widzę istotnej różnicy w porównaniu do innych produktów tego typu

5 na 5

Przydatny w korzystnej cenie

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Urządzenia firmy Apple uchodzą wśród wielu osób za bardzo drogie. Ale czy pod tym względem różnią się o modeli dostępnych u innych producentów? Niekoniecznie. Flagowe modele innych marek osiągają porównywalne ceny rynkowe, więc elitarność produktów Apple powoli staje się mitem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel