Program Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

Program Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

  • Program Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
 
G Data Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)
 
G Data INTERNET SECURITY to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. G Data czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. Nasze oprogramowanie zapewnia najlepszą ochronę przed wirusami i trojanami oraz chroni Cię przed atakami hakerów wykorzystując potężną zaporę sieciową.Utrzymuje z dala wszelkie niebezpieczeństwa z internetu, bez względu na to czy piszesz maila, korzystasz z bankowości czy jedynie surfujesz. Kompleksowa ochrona przed exploitami to zupełnie nowa propozycja w wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych.

CECHY PROGRAMU:

  • Najlepsza ochrona przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci: dowiedziona wielokrotnie w niezależnych testach w połączeniu z najnowszą technologią sprawia, że nawet nowe wirusy nie mają szans.
  • Kontrola zachowania: proaktywne metody detekcji w połączniu z analizą w chmurze stanowią zaporę nie do przejścia dla nieznanych zagrożeń.
  • Natychmiastowa ochrona Twojej poczty e-mail: podejrzane wiadomości są skanowane w momencie ich otrzymania pod kątem zawartości szkodliwych załączników zanim te zdążą wyrządzić szkody na Twoim komputerze
  • Aktywna ochrona przed exploitami: moduł eliminujący luki bezpieczeństwa zainstalowanego oprogramowania - od edytorów tekstowych po dodatki do przeglądarki.
  • Bezpieczna bankowość i zakupy online: BankGuard 2.0 to opatentowana technologia chroniąca przed wykradzeniem danych dostępowych do usług bankowości elektronicznej. Teraz z dodatkową ochroną przed keyloggerami.
  • Firewall chroniący przed atakami hakerów: monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące dostarczając tym samym sprawdzonej ochrony przed atakami sieciowymi.
  • AntiSpam: powiedz stop reklamom i wiadomościom wykradającym dane dostępowe. Moduł usuwa irytujące wiadomości spam oraz usuwa odnośniki do stron phishingowych rozsyłanych za pomocą wiadomości e-mail.
  • Kontrola rodzicielska: upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. Dzięki modułowi kontroli możesz ograniczyć dostęp do konkretnych stron internetowych oraz zarządzać czasem dostępu do komputera.
  • Polskojęzyczna pomoc techniczna: nasz dział wsparcia służy pomocą w przypadku nieprzewidzianych problemów technicznych.Cena obejmuje 12 miesięczną licencję wraz z cogodzinnymi aktualizacjami baz sygnatur wirusów, aktualizacją
oprogramowania oraz bezpłatnym upgradem do najnowszej dostępnej wersji.

Charakterystyka

Producent

G Data

Platforma

PC

Producent

G Data

Wydawca

G Data

Wydawca PL

G Data

Wersja językowa

Polska

Dziedzina

Oprogramowanie komputerowe

Wymagania sprzętowe

Producent

G Data

Pamięć RAM

1 GB , 512 MB dla XP

System operacyjny

Microsoft Windows XP(SP2)/Vista/7/8/8.x

Funkcje

Producent

G Data

Wykorzystanie Internetu

TAK

Licencja

Producent

G Data

Ilość licencji

Licencja dla 3 stanowisk

Okres licencji

1 rok

5 na 5

Działa idealnie. Łatwy w obsłudze. @Jan jeśli masz problem z otwieranymi stronami wyłącz filtr HTTP mnie pomogło.

3 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Trudno jest mi wyrazić opinię, gdyż jestem laikiem w tych sprawach.Poprzednio miałem Kasperskiego i nic się nie działo. Obecnie program antywirusowy wychwycił kilka wirusów ,zablokował je i nie wiem co dalej z nimi robić.Kazałem mu usunąć je, nawet kosztem utrary plików, a on dalej trzyma je zablokowane.Ukazuje też komunikat że sieci bezprzewodowe nie są dostatecznie chronione, ale nie podpowiada co mam zrobić.Co rusz blokuje się otwierana strona i muszę wyłączać laptopa i otwierać stronę na nowo.,bo kursor nie reaguje.

4 na 5

Opinia pochodzi od:

Prosty w użytku prog...

Prosty w użytku program, jak każdy inny tego typu. Jedyne co mnie w nim zdziwiło, to szybkość reakcji. Podam przykład. W trakcie korzystania z zaufanej strony internetowej, chciałam skorzystać z zamieszczonego linku do innej strony. Wówczas program tak błyskawicznie zareagował, że nie dał połączyć się z daną stroną. Ukazał się moim oczom komentarz, że nigdy w życiu nie pozwoli mnie na tą stronę wejść. Inny program znanej marki, z którego wcześniej korzystałam, nie wykrywa w ogóle zagrożenia od tej strony. Jednak, za krótko z ww. programu korzystam, aby coś więcej o nim móc powiedzieć. Mam nadzieję, że nadal będę mile zaskoczona.

Więcej opinii

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Urządzenia firmy Apple uchodzą wśród wielu osób za bardzo drogie. Ale czy pod tym względem różnią się o modeli dostępnych u innych producentów? Niekoniecznie. Flagowe modele innych marek osiągają porównywalne ceny rynkowe, więc elitarność produktów Apple powoli staje się mitem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel