Papier KODAK Ultra Premium 285g 10 x 15 cm

Papier KODAK Ultra Premium 285g 10 x 15 cm

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Papier KODAK Ultra Premium 285g 10 x 15 cm

  • Papier KODAK Ultra Premium 285g 10 x 15 cm
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Papier KODAK Ultra Premium 285g 10 x 15 cm

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Papier fotograficzny o gramaturze papieru 285 g/m2 z wysoko błyszczącym wykończeniem. Opakowanie zawiera 20 ark. papieru w formacie 10 x 15 cm przeznaczonego do drukarek atramentowych.
Charakterystyka

Format

10 x 15 cm

Ilość arkuszy w opakowaniu [szt]

20

Gramatura [g/m2]

285

Klasa papieru

A

Wykończenie

Błyszczące

Inne

Wysoki połysk

Ogólne

Producent

Kodak

Linia

Ultra Premium

Jesień to czas planowania szkolnych wycieczek. Wszelkie wyjazdy, czy to krajowe, czy zagraniczne, są nie tylko ciekawą przygodą, ale także uzupełnieniem programu nauczania w szkole oraz okazją do rozwijania swoich zainteresowań. Przygotowując dziecko do wycieczki, warto zwrócić uwagę na to, aby w torbie lub plecaku znalazło się kilka gadżetów, które zdecydowanie ułatwią życie. Przedstawiamy kompletną listę.

Tablet multimedialny raczej nie jest urządzeniem używanym codziennie. W pewnych okolicznościach, może zastąpić komputer lub smartfon, jednak najczęściej nie jest to urządzenie pierwszego wyboru. Z tego powodu, kwota jaką gotowi jesteśmy przeznaczyć na zakup tabletu, jest zazwyczaj dużo niższa, niż cena topowego smartfona czy laptopa. Mając to na uwadze, w artykule proponujemy tablety w cenie nieprzekraczającej 500 zł.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel