Papier HP Premium Plus Photo Wysoki Połysk 280g A4

Papier HP Premium Plus Photo Wysoki Połysk 280g A4

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Papier HP Premium Plus Photo Wysoki Połysk 280g A4

  • Papier HP Premium Plus Photo Wysoki Połysk 280g A4
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Papier HP Premium Plus Photo Wysoki Połysk 280g A4

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Papier fotograficzny o gramaturze papieru 280 g/m2 z wysoko błyszczącym wykończeniem. Opakowanie zawiera 50 ark. papieru w formacie A4 (210 x 297 mm) przeznaczonego do drukarek atramentowych.
Charakterystyka

Format

A4 (210 x 297 mm)

Ilość arkuszy w opakowaniu [szt]

50

Gramatura [g/m2]

280

Klasa papieru

A

Wykończenie

Błyszczące

Ogólne

Producent

Hp

Linia

Premium Plus

Jesień to czas planowania szkolnych wycieczek. Wszelkie wyjazdy, czy to krajowe, czy zagraniczne, są nie tylko ciekawą przygodą, ale także uzupełnieniem programu nauczania w szkole oraz okazją do rozwijania swoich zainteresowań. Przygotowując dziecko do wycieczki, warto zwrócić uwagę na to, aby w torbie lub plecaku znalazło się kilka gadżetów, które zdecydowanie ułatwią życie. Przedstawiamy kompletną listę.

Tablet multimedialny raczej nie jest urządzeniem używanym codziennie. W pewnych okolicznościach, może zastąpić komputer lub smartfon, jednak najczęściej nie jest to urządzenie pierwszego wyboru. Z tego powodu, kwota jaką gotowi jesteśmy przeznaczyć na zakup tabletu, jest zazwyczaj dużo niższa, niż cena topowego smartfona czy laptopa. Mając to na uwadze, w artykule proponujemy tablety w cenie nieprzekraczającej 500 zł.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel