Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny

Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny
Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny
Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny

  • Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny
  • Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny
  • Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny
- + Dopasuj
649,-

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Kup teraz Zadzwoń

Mysz bezprzewodowa LOGITECH G900 Chaos Spectrum Czarny

raty Oblicz ratę
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Logitech G900 Chaos Spectrum to przewodowa/bezprzewodowa mysz do gier klasy profesjonalnej. W gorączkowych chwilach opóźnienie może zadecydować o zwycięstwie lub porażce. Kiedy stawką są miliony, najlepsi profesjonalni e-sportowcy mogą polegać na myszy G900 Chaos Spectrum. Dzięki odświeżaniu położenia co 1 ms i zoptymalizowanemu połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz mysz Chaos Spectrum zapewnia niesamowity czas reakcji, co pozwala precyzyjnie celować na poziomie zawodowym.

Korzyści:

  • Najbardziej precyzyjny czujnik optyczny PMW3366
  • Lekka konstrukcja
  • Możliwość pracy bezprzewodowej jak i przewodowej
  • Kształt dostosowany do obu rąk
  • Przyciski z mechanizmem obrotowym aby zapewnić wyraźne kliknięcie z błyskawiczną reakcją
  • 11 programowalnych przycisków
  • Programowalne podświetlenie RGB

Precyzja pojedynczych pikseli

Mysz Chaos Spectrum została wyposażona w czujnik optyczny PMW3366, który jest powszechnie uważany za najlepszy czujnik do myszy do gier na rynku. PMW3366 nie wykonuje w ogóle wygładzania, filtrowania ani akceleracji w całym zakresie czułości (200-12 000 dpi), co oznacza doskonałą precyzję śledzenia i spójny czas reakcji niezależnie od szybkości. Aby uzyskać jeszcze większą precyzję i szybkość, można wykonać dopasowanie do powierzchni w oprogramowaniu Logitech Gaming Software w celu dostrojenia czujnika do powierzchni grania.

Niezwykła wygoda i szybkość


Każdy element myszy Chaos Spectrum zoptymalizowano w celu zredukowania ciężaru przy zachowaniu stabilności. Każdy element myszy został przeanalizowany i dostosowany w celu usunięcia niepotrzebnych miligramów — od cienkich odlewów ścianek po zagłębioną „szprychową” konstrukcję błyskawicznego przewijania. Wynikiem tego jest mysz bezprzewodowa ważąca zaledwie 107 g, która maksymalizuje komfort podczas używania przez długi czas i zapewnia szybszą reakcję na ruch.

Możliwość dostosowania do Twojej dłoni i Twojego stylu


W pełni konfigurowalny układ przycisków i kształt dostosowany do obu rąk umożliwia użycie myszy przez osoby prawo- i leworęczne, praktycznie niezależnie od stylu trzymania: mysz można chwytać całą dłonią, palcami lub tylko koniuszkami palców.

Dla gier wymagających długiego czasu działania

Mysz Chaos Spectrum wyposażono w nową, wyjątkową technologię strojenia zegara, która znacząco redukuje zużycie energii, przez co możesz grać bez przerw przez 32 godziny — czyli przez cały weekend z zawodami — po jednym naładowaniu.*  Asystent baterii w oprogramowaniu Logitech Gaming Software przedstawia poziom naładowania i szacowany pozostały poziom żywotności akumulatora.

* Żywotność akumulatora do 32 godzin z wyłączonym podświetleniem lub 24 godziny przy domyślnym podświetleniu.


Szybsza i bardziej niezawodna


Technologia strojenia zegara myszy Chaos Spectrum maksymalizuje szybkość i żywotność akumulatora, a zarazem minimalizuje pogorszenie działania w wyniku typowych czynników, takich jak temperatura, wilgotność, starzenie się i różnice między częściami.
Szybkie, precyzyjne i niezawodne klikanie

W lewym i prawym przycisku myszy umieszczono system naciągu z metalową sprężyną i metalowe zawiasy obrotowe, aby zapewnić wyraźne kliknięcie z błyskawiczną reakcją. Ten system pozwala zredukować zakres początkowego ruchu między przyciskami i przełącznikami, a także zmniejsza siłę wymaganą do kliknięcia, co zapewnia szybszy powrót po każdym kliknięciu. Ponadto ten system pomaga uzyskać mniejszą, spójniejszą i bardziej przewidywalną siłę kliknięcia między kolejnymi kliknięciami.

Sterowanie na wyciągnięcie dłoni


Użyj oprogramowania Logitech Gaming Software, aby zaprogramować ulubione polecenia i makra, przypisując je do 11 przycisków.Wybierz spośród 16,8 miliona kolorów


Mysz Chaos Spectrum ma dwie strefy podświetlenia, które można dostosować niezależnie w celu dopasowania do własnego stylu, systemu lub otoczenia. Oprogramowanie Logitech Gaming Software umożliwia wybieranie ze spektrum 16,8 miliona kolorów oraz synchronizowanie wzorów i efektów podświetlenia z innymi urządzeniami Logitech G.Przewodowa i bezprzewodowa


Podłącz kabel do przesyłania danych i ładowania, aby płynnie przełączać się między trybem przewodowym i bezprzewodowym bez przerywania gry.
Fizyczne

Kolor

Czarny

Profil myszy

Uniwersalna

Techniczne

Rodzaj

Mysz

Sensor

Optyczny

Ilość przycisków

11

Rolka przewijania

4 kierunki przewijania Przechylne kółko , 1 rolka ,

Komunikacja

Bezprzewodowa , Przewodowa

Czułość minimalna

200 dpi

Czułość maksymalna

12000 dpi

Interfejs

USB

Wspierane systemy operacyjne

Windows 10 , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1

Zastosowane technologie

Plug & Play

Inne

USB: 2.0; Sensor: PMW3366; 16.8 mln kolorów podświetlenia

Dodatkowe cechy

Podświetlenie , Programowalne przyciski

Ogólne

Producent

Logitech

Okres gwarancji

24 miesiące

Załączone wyposażenie

Adapter kabla , Etui na akcesoria , Kabel do ładowania/przesyłania danych , Miniodbiornik USB , Nakladki na przyciski boczne , Osłony na przyciski boczne

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Wiele osób nie wyobraża sobie, że można stracić dostęp do internetu na kilka dni. Dzięki urządzeniom mobilnym, możemy być online praktycznie cały czas, więc z tego korzystamy. Także podczas wyjazdów na wakacje, czy to krajowe czy zagraniczne.

Koniec roku szkolnego, to długo oczekiwane wakacje, a także weryfikacja tego, jak dziecko uczyło się przez cały rok. Za dobre oceny na świadectwie, należy się nagroda. Co może spodobać się dzieciom? Przedstawiamy listę technologicznych gadżetów dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel