LG 34UC87M-B to monitor z zakrzywionym ekranem o przekątnej 34 cale, formacie 21:9 i rozdzielczości QHD, który poszerza pole widzenia, zapewnia większą głębię obrazu i gwarantuje pełną ostrość nawet na jego krawędziach. Wizualne wrażenie wzmocnione zostały wbudowanymi głośnikami stereo.


Korzyści:


  • Olbrzymia powierzchnia ekranu dzięki przekątnej 34"
  • Szersze pole widzenia niż fizyczna wielkość ekranu w calach
  • Realistyczna głębia obrazu
  • Filmy wyglądają znakomicie w rozdzielczość Ultra Wide QHD 3440 x 1440
  • Brak efektu smużenia zapewnia czas reakcji 5 ms (GTG)
  • Głęboką czerń i nieskazitelną biel uzyskasz dzięki kontrastowi Mega DCR
  • Doskonały dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom z technologią MaxxAudio
  • Bogaty zestaw interfejsów: HDMI, Thunderbolt, hub z dwoma portami USB 3.0
  • Podziel ekran na dwie niezależne, równe części i wyświetlaj na nich obraz z dwóch różnych urządzeń dzięki funkcji Dual Link-up


Zakrzywiony ekran 21:9 o rozdzielczości QHD

LG 34UC87M to monitor z ogromnym zakrzywionym ekranem o rozdzielczości UltraWide QHD 3440x1440. Oznacza to, że monitor 34UC87M ma 2,4-krotnie większą powierzchnię niż monitor Full HD o formacie 16:9. Wyobraźmy sobie pojedynczy monitor, który ma o 20% pikseli więcej niż dwa postawione obok siebie monitory Full HD 16:9 , w dodatku bez ramki na samym środku obrazu. Obraz o tak dużej powierzchni nie musi być już podzielony na dwie części. Realizatorzy dźwięku mogą wyświetlać dłuższe sekwencje oraz większą liczbę ścieżek w oprogramowaniu Pro Tools, a tym samym uzyskują lepszy obraz nagrania. Montażyści mogą natomiast oszczędzić czas, ponieważ mogą łatwiej przełączać sekwencje w programie PremierePro. Ogólnie rzecz biorąc, większa powierzchnia ekranu pozwala na wygodne, jednoczesne wyświetlanie kilku narzędzi graficznych, miniaturek obrazów oraz stron internetowych.

* Uwaga: Możliwość wyświetlania obrazu 21:9 w trybie pełnoekranowym lub o rozdzielczości 3440 x1440 (60 Hz) może zależeć od rodzaju treści, podłączonego urządzenia, interfejsu lub karty graficznej.

Panel IPS dla graczy i do multimediów

Ze względu na szeroki kąt widzenia 178, zakrzywiony panel IPS gwarantuje pełną widoczność całej powierzchni ekranu, bez martwych pól, co przekłada się na wyjątkowy komfort pracy. Ponadto, obraz na zakrzywionym 34-calowym panelu monitora 34UC87M całkowicie wypełnia pole widzenia, otaczając użytkownika obrazem. Osoby będące odbiorcami multimediów, w tym gracze, stają się twórcami treści. Dlatego chcą, aby monitory były dostosowane do nowych potrzeb. 

Realistyczna paleta barw

- IDEALNA PRECYZJA ODWZOROWANIA BARW ORAZ KOMFORT WZROKU

Zakrzywiony panel IPS o rozdzielczości QHD pozwala zapomnieć o zniekształceniach obrazu. Na całej powierzchni monitora można dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły, co przekłada się na wyjątkowy komfort wzroku oraz większą produktywność.

- PONAD 99% POKRYCIA PALETY sRGB

Monitor 34UC87M jest wyposażony w panel IPS QHD zapewniający 99% pokrycia przestrzeni barwowej sRGB, co w połączeniu z przesyłaniem danych przez interfejs DisplayPort sprawia, że trudno dostrzec różnicę między kolorami na ekranie a paletą sRGB. Tak wierne odwzorowanie barw sprawia, że na prawdę trudno jest dostrzec różnicę między kolorami na ekranie monitora 34UC87M a wydrukowaną grafiką lub zdjęciem.


Kompatybilny z komputerami Mac / interfejs Thunderbolt

Profesjonalni użytkownicy komputerów Mac często wykonują wyrafinowane prace graficzne, wymagające zastosowania różnorodnych urządzeń. Dlatego poszukują sprzętu zoptymalizowanego pod kątem komputerów Mac. 34UC87M, w pełni kompatybilny z komputerami Mac, to jedyny 34-calowy monitor z zakrzywionym ekranem, który jest wyposażony w dwa złącza Thunderbolt™ 2. Dzięki temu sprawia, że podłączanie kabli do komputera staje się znacznie łatwiejsze. Drugi port Thunderbolt™ pozwala na wygodne, kaskadowe podłączanie zewnętrznej pamięci masowej, czy skanera, oraz na pełne wykorzystanie możliwości przesyłana danych z prędkością do 20 Gb/s (czterokrotnie większą niż zapewniana przez interfejs USB 3.0). Ze względu na szybki transfer danych, będący kluczowym wymaganiem dla stacji roboczych, monitor 34UC87M gwarantuje dużą produktywność. Monitor 34UC87M jest wyposażony w bogaty zestaw interfejsów, pozwalających na podłączanie różnorodnych urządzeń: dwa porty HDMI, jedno złącze DisplayPort, dwa porty USB 3.0. Tak szeroki wachlarz innowacyjnych interfejsów sprawia, że monitor 34UC87M można łatwo podłączyć do każdego systemu.

* W celu podłączenia komputera Mac jest potrzebny kabel Thunderbolt, kabel HDMI - HDMI, kabel Mini DP - DP.
* Adapter Thunderbolt - Ethernet pozwala na łatwe podłączenie do sieci Ethernet o dużej przepustowości. Można go podłączyć do portu Thunderbolt w monitorze UC87.
* Interfejs Thunderbolt™ jest kompatybilny z systemami Mac oraz Windows.


Możliwość montażu na ścianie*

Monitor 34UC87M daje się łatwo zamocować na ścianie. Dzięki temu można w nieskomplikowany sposób modyfikować wysokość oraz położenie ekranu monitora.

*Montaż wymaga dokupienia (brak w zestawie) uchwytu do montażu ściennego (100 x 100 mm), pozwalający na przymocowanie monitora 34UC87M do każdej kompatybilnej podstawy lub wysięgnika.


Funkcja Dual Link-up

Jednoczesna praca np. z komputerami PC oraz Mac jest dla wielu osób kłopotliwa, ponieważ wymaga częstego przenoszenia wzroku z monitora na monitor, a nawet przesuwania krzesła. Sytuacja nie jest jednak beznadziejna. Monitor 34UC87M jest wyposażony w jeszcze jedno rozwiązanie zwiększające produktywność, funkcję Dual Link-up. Dzięki niej można podzielić ekran na dwie niezależne, równe części i wyświetlać na nich obraz z dwóch różnych urządzeń. Tym samym monitor 34UC87M UltraWide 21:9 z zakrzywionym ekranem umożliwia komfortową i wydajną pracę. Ponadto, gdy do monitora 34UC87M są podłączone dwa komputery, użytkownik może łatwo przesyłać między nimi treści. Oprogramowanie Dual Controller pozwala na przesyłanie dokumentów bez użycia dodatkowych urządzeń do przenoszenia danych.

* Oprogramowanie Dual Controller wymaga, aby oba urządzenia (np. komputer PC oraz Mac Pro®) podłączone do monitora 34UC87M były też podłączone do tej samej sieci.
* Oprogramowanie Dual Controller można pobrać z witryny internetowej LG : w tym celu trzeba wybrać Wsparcie Produktowe > Pliki do pobrania > Oprogramowanie.

Silny i realistyczny dźwięk w grach

Co sprawia, że gry oraz filmy stają się źródłem wspaniałych przeżyć? Połączenie realistycznego obrazu oraz dźwięku tak silnie przykuwa uwagę, że zapominamy o wszystkim, co nas otacza. Właśnie takich wrażeń można doświadczyć przed monitorem 34UC87M. Połączenie ogromnego pola widzenia, wyróżniającego zakrzywiony ekran UltraWide 21:9, oraz silnego dźwięku o bogatym brzmieniu, głębokich basach i czystych tonach wysokich sprawia, że monitor 34UC87M pozwala doświadczyć niespotykanie fascynującej rozrywki. Dzięki dwóm wbudowanym głośnikom 7 W oraz funkcjom MAXXAUDIO® monitor 34UC87M umożliwia odtwarzanie kinowego dźwięku przestrzennego. Panoramiczny obraz na panelu IPS UltraWide 21:9 oraz efekty audio zapewniane przez funkcje MAXXAUDIO® pozwalają czerpać niespotykane dotąd zadowolenie z gier. Gry sprawiają pełną radość tylko wtedy, gdy całkowicie przenoszą nas w inny świat.

W formacie 21:9 widać więcej

Na ekranach monitorów LG Ultrawide widać więcej niż na standardowych monitorach o proporcjach 16:9. Obraz na monitorach Ultrawide nie jest obcinany ani sztucznie rozszerzany, dzięki czemu gracze mogą mieć przewagę w stosunku do graczy nie posiadających monitorów Ultrawide. Ultrapanoramiczne, szerokie monitory LG o ekranach 21:9 to rozwiązanie, z którego korzysta wielu graczy, doceniających komfort gry zapewniany przez dodatkowe piksele. Większe pole w grach FPS daje ogromną przewagę nad przeciwnikami - to jak dodatkowa para oczu, częściowo zwalniająca gracza z konieczności ciągłego rozglądania się. Lista gier, które oferują wsparcie dla formatu 21:9 jest ciągle rozszerzana.

Zastosowane technologie

3440 x 1440 (UltraWide QHD) 3440 x 1440 (UltraWide QHD)

IPS IPS

LED LED

Mega DCR Mega DCR

Flicker Safe Flicker Safe

HDCP HDCP

Reader Mode Reader Mode

1x DisplayPort 1x DisplayPort

2x HDMI 2x HDMI

Ekran

Ekran

34" (3440 x 1440 (UltraWide QHD), IPS)

Przekątna ekranu [cal]

34

Przekątna ekranu [cm]

86.36

Rozdzielczość

3440 x 1440 (UltraWide QHD)

Proporcje wymiarów matrycy

21:9

Typ matrycy

IPS

Typ podświetlenia

LED

Specyfikacja

Kontrast statyczny

1000:1

Kontrast dynamiczny

Mega DCR

Czas reakcji [ms]

5

Jasność [cd/m2]

300

Rozmiar plamki [mm]

0.2325

Częstotliwość odświeżania [Hz]

61

Odchylenie poziome [kHz]

90

Kąt widzenia

178° (poziomy)/178° (pionowy)

Zastosowane technologie

Flicker Safe , HDCP , Plug & Play , Reader Mode , sRGB

Dźwięk

Wbudowane głośniki

Tak

Moc głośnika RMS [W]

7

Funkcje

Tuner TV

Nie posiada

Złącza

Podstawowe złącza

1x DisplayPort , 2x HDMI , 2x Thunderbolt

Dodatkowe złącza

1x mini jack (Słuchawkowe) , 1x mini jack (wejście Audio) , 1x USB (wejście dla HUB-a)

Hub USB

2x USB 3.0

Zużycie energii

Klasa energetyczna

B

Pobór mocy [W]

54

Pobór mocy w trybie czuwania [W]

0.3

Roczne zużycie energii [kWh]

79

Zasilanie

Zasilacz zewnętrzny

Normy i standardy

Certyfikaty

BSMI (Tajwan) , CCC (Chiny) , cUL (Kanada) , TUV-GS , UL (Stany Zjednoczone)

Normy

CE (Unia Europejska) , FCC-B (Stany Zjednoczone)

Zarządzanie energią

ErP

Fizyczne

Konstrukcja

Montaż ścienny , Regulacja wysokości , Zakrzywiony ekran

Wysokość

46

Szerokość

83.1

Głębokość

24.1

Waga [kg]

10

Inne

VESA: 100 mm

Standard VESA

100 x 100

Ogólne

Producent

Lg

Przeznaczenie

do domu , multimedialny

Kolor

Czarno-srebrny

Załączone wyposażenie

Przewód zasilający

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Urządzenia firmy Apple uchodzą wśród wielu osób za bardzo drogie. Ale czy pod tym względem różnią się o modeli dostępnych u innych producentów? Niekoniecznie. Flagowe modele innych marek osiągają porównywalne ceny rynkowe, więc elitarność produktów Apple powoli staje się mitem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel