Aktualności więcej

Komputer osobisty to urządzenie niezbędne do pracy, nauki i rozrywki. Chociaż urządzenia mobilne z powodzeniem realizują większość zadań związanych z korzystaniem z Internetu, w pewnych sytuacjach znacznie lepiej sprawdzi się wygodny laptop z większym ekranem. Ogromnym ułatwieniem jest chociażby większy wyświetlacz, który umożliwia spoglądanie w ekran z większej odległości, a także fizyczna klawiatura dająca przewagę nad każdym tabletem.

Większość z nas przyzwyczajona jest do uniwersalnego standardu USB. Odruchowo mówimy o podłączeniu kabla USB czy zgraniu plików na pamięć USB. Faktycznie, popularny port USB towarzyszy użytkownikom komputerów od lat i wraz z każdą kolejną wersją, zwiększał swoje możliwości – przede wszystkim - przepustowość.

Zmiana formy cyfrowej dokumentów tekstowych i graficznych na formę papierową możliwa jest z zastosowaniem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Ich wybór na rynku komputerowym jest bardzo szeroki. Urządzenia te nie mogą jednak pracować i służyć do celów domowych i firmowych, jeśli nie zostaną uprzednio wyposażone w odpowiednie materiały eksploatacyjne do drukarek. Oferujemy szeroki zakres takich materiałów, zarówno standardowych pojemników z tuszem i tonerów oraz ryz papieru, jak i materiałów specjalistycznych, takich jak folie do drukowania czy etykiety. Wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do drukarek pozwalają na uzyskanie perfekcyjnego wydruku, charakteryzującego się nasyceniem naturalnych kolorów i wysokiej klasy papierem. W kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek przedstawiamy szeroki wybór etykiet, filtrów do drukarek, papieru o różnej gramaturze, tonerów, papieru fotograficznego i termotransferowego, tuszów czy zestawów do uzupełnień. Dzięki nim w sposób wszechstronny można korzystać z posiadanych drukarek.
pixel