Aktualności więcej

Wiele osób nie wyobraża sobie, że można stracić dostęp do internetu na kilka dni. Dzięki urządzeniom mobilnym, możemy być online praktycznie cały czas, więc z tego korzystamy. Także podczas wyjazdów na wakacje, czy to krajowe czy zagraniczne.

Koniec roku szkolnego, to długo oczekiwane wakacje, a także weryfikacja tego, jak dziecko uczyło się przez cały rok. Za dobre oceny na świadectwie, należy się nagroda. Co może spodobać się dzieciom? Przedstawiamy listę technologicznych gadżetów dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Zmiana formy cyfrowej dokumentów tekstowych i graficznych na formę papierową możliwa jest z zastosowaniem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Ich wybór na rynku komputerowym jest bardzo szeroki. Urządzenia te nie mogą jednak pracować i służyć do celów domowych i firmowych, jeśli nie zostaną uprzednio wyposażone w odpowiednie materiały eksploatacyjne do drukarek. Oferujemy szeroki zakres takich materiałów, zarówno standardowych pojemników z tuszem i tonerów oraz ryz papieru, jak i materiałów specjalistycznych, takich jak folie do drukowania czy etykiety. Wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do drukarek pozwalają na uzyskanie perfekcyjnego wydruku, charakteryzującego się nasyceniem naturalnych kolorów i wysokiej klasy papierem. W kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek przedstawiamy szeroki wybór etykiet, filtrów do drukarek, papieru o różnej gramaturze, tonerów, papieru fotograficznego i termotransferowego, tuszów czy zestawów do uzupełnień. Dzięki nim w sposób wszechstronny można korzystać z posiadanych drukarek.
pixel