Aktualności więcej

Jesień to czas planowania szkolnych wycieczek. Wszelkie wyjazdy, czy to krajowe, czy zagraniczne, są nie tylko ciekawą przygodą, ale także uzupełnieniem programu nauczania w szkole oraz okazją do rozwijania swoich zainteresowań. Przygotowując dziecko do wycieczki, warto zwrócić uwagę na to, aby w torbie lub plecaku znalazło się kilka gadżetów, które zdecydowanie ułatwią życie. Przedstawiamy kompletną listę.

Tablet multimedialny raczej nie jest urządzeniem używanym codziennie. W pewnych okolicznościach, może zastąpić komputer lub smartfon, jednak najczęściej nie jest to urządzenie pierwszego wyboru. Z tego powodu, kwota jaką gotowi jesteśmy przeznaczyć na zakup tabletu, jest zazwyczaj dużo niższa, niż cena topowego smartfona czy laptopa. Mając to na uwadze, w artykule proponujemy tablety w cenie nieprzekraczającej 500 zł.

Zmiana formy cyfrowej dokumentów tekstowych i graficznych na formę papierową możliwa jest z zastosowaniem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Ich wybór na rynku komputerowym jest bardzo szeroki. Urządzenia te nie mogą jednak pracować i służyć do celów domowych i firmowych, jeśli nie zostaną uprzednio wyposażone w odpowiednie materiały eksploatacyjne do drukarek. Oferujemy szeroki zakres takich materiałów, zarówno standardowych pojemników z tuszem i tonerów oraz ryz papieru, jak i materiałów specjalistycznych, takich jak folie do drukowania czy etykiety. Wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do drukarek pozwalają na uzyskanie perfekcyjnego wydruku, charakteryzującego się nasyceniem naturalnych kolorów i wysokiej klasy papierem. W kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek przedstawiamy szeroki wybór etykiet, filtrów do drukarek, papieru o różnej gramaturze, tonerów, papieru fotograficznego i termotransferowego, tuszów czy zestawów do uzupełnień. Dzięki nim w sposób wszechstronny można korzystać z posiadanych drukarek.
pixel