Bydgoszcz/Toruń. Przewodnik panoramiczny

Bydgoszcz/Toruń. Przewodnik panoramiczny

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Bydgoszcz/Toruń. Przewodnik panoramiczny

  • Bydgoszcz/Toruń. Przewodnik panoramiczny
- + Dopasuj

Bydgoszcz/Toruń. Przewodnik panoramiczny

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Bydgoszcz/Toruń. Przewodnik panoramiczny to program zawierający różnego rodzaju informacje i multimedialne materiały o miastach. Program łączy w sobie interaktywne mapy i plany, ruchome panoramy sferyczne, zdjęcia z lotu ptaka oraz obszerne informacje historyczne i krajoznawcze w formie opisów i tekstów czytanych przez lektora. Dużym walorem przewodnika są panoramy (ruchome zdjęcia) dające wrażenie przebywania w sfotografowanej przestrzeni. Program zawiera szczegółowe odwzorowanie różnorodnych detali dzięki czemu wiernie odzwierciedla rozległe parki, place oraz wnętrza muzeów czy kościołów nawet gdy w rzeczywistości są słabo oświetlone. Program zawiera: opisy około czterdziestu pięciu obiektów, około sto pięćdziesiąt ruchomych panoram sferycznych najciekawszych miejsc i zabytków, szczegółowe plany miast, historyczne i krajoznawcze opisy obiektów (do wyboru: tekstowe lub czytane przez lektora). Program oferuje możliwość wyboru wersji językowej (polskiej lub angielskiej).
Charakterystyka

Producent

Pwn

Producent

PWN

Wydawca

PWN

Wydawca PL

PWN

Wersja językowa

Angielska , Polska

Rodzaj programu

Przewodnik multimedialny

Dziedzina

Geografia

Rodzaje mediów

Animacje , Filmy , Komentarze , Mapy , Nagrania dźwiękowe , Teksty

Wymagania sprzętowe

Producent

Pwn

Procesor

Intel Pentium IV , 1.8 GHz

System operacyjny

Microsoft Windows XP

Urządzenia peryferyjne

Głośniki , Klawiatura , Mysz , Napęd DVD

Funkcje

Producent

Pwn

Dodatkowe funkcje

Materiały multimedialne

Licencja

Producent

Pwn

Typ licencji

Komercyjna

Jesień to czas planowania szkolnych wycieczek. Wszelkie wyjazdy, czy to krajowe, czy zagraniczne, są nie tylko ciekawą przygodą, ale także uzupełnieniem programu nauczania w szkole oraz okazją do rozwijania swoich zainteresowań. Przygotowując dziecko do wycieczki, warto zwrócić uwagę na to, aby w torbie lub plecaku znalazło się kilka gadżetów, które zdecydowanie ułatwią życie. Przedstawiamy kompletną listę.

Tablet multimedialny raczej nie jest urządzeniem używanym codziennie. W pewnych okolicznościach, może zastąpić komputer lub smartfon, jednak najczęściej nie jest to urządzenie pierwszego wyboru. Z tego powodu, kwota jaką gotowi jesteśmy przeznaczyć na zakup tabletu, jest zazwyczaj dużo niższa, niż cena topowego smartfona czy laptopa. Mając to na uwadze, w artykule proponujemy tablety w cenie nieprzekraczającej 500 zł.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel