Antena PENTAGRAM Ant 12

Antena PENTAGRAM Ant 12

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Antena PENTAGRAM Ant 12

  • Antena PENTAGRAM Ant 12
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Antena PENTAGRAM Ant 12

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Wewnętrzna antena dookólna o zysku 12 dBi zaprojektowana dla pasma 2.4-2.5 GHz. Pracuje w polaryzacji pionowej. Mocowana do podstawki biurkowej. Wyposażona w kabel o długości 2 m zakończony złączem RP-SMA.
Techniczne

Typ

Dookólna

Rodzaj

Wewnętrzna

Złącze

RP-SMA

Impedancja

50 Ohm

Przewód

2 m

Mocowanie

Podstawka biurkowa

Charakterystyka

Częstotliwość pracy

2.4 do 2.5 GHz

Zysk [dBi]

12

Polaryzacja

Pionowa

Kąt promieniowania w poziomie [stopnie]

360

Inne

Sposób podłączenia: bezposrednio jak zwykłą antenę oraz za pomoca podstawki i kabla 2m

Fizyczne

Wysokość [mm]

430

Ogólne

Producent

Pentagram

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

W pewnym sęsie zgadzam się z przedmówcami. Podstawka od tej anteny jest za mała żeby utrzymać basior 43 cm. ale zawsze można sobie poradzić np. taśmą obustronnie przylepną. Natomiast nie zgadzam się z opinią co do skuteczności anteny. Ja przećwiczyłem po kolei coraz to skuteczniejsze anteny (mam duży problem z zasięgiem z uwagi na skomplikowany układ zbrojonych ścian nośnych) i dopiero te (karta z 3 antenami) spełniły swoją rolę. Układ z 3 tymi antenami czyni \"cuda\". \"0\" jakichkolwiek zrywek sygnału. Są to jedyne anteny powszechnie dostępne o zysku 12 dB. I to Działa !!!!!
Reasumując ponieważ są to jedyne powszechnie dostępne na rynku anteny WiFi o takim zysku nie ma ich z czym porównać, dlatego mają one moją rekomendację. Problem tylko w tym, że ciężko je dostać.

1 na 5

Antena w porównaniu do standardowej 2dBi nie polepszyła sygnału. Dodatkowo, nie działała w połączeniu z dołączonym kablem. To już drugi raz kiedy zawodzę się na produktach Pentagram. Pierwsza była karta wifi na USB. Chociaż ona i tak lepiej łapała zasięg :)

4 na 5

Moc sygnału WiFi polepszyła się. Antena ma jednak rzeczywiście nieco małą podstawkę w stosunku do swojej wielkości.

Więcej opinii

Jesień to czas planowania szkolnych wycieczek. Wszelkie wyjazdy, czy to krajowe, czy zagraniczne, są nie tylko ciekawą przygodą, ale także uzupełnieniem programu nauczania w szkole oraz okazją do rozwijania swoich zainteresowań. Przygotowując dziecko do wycieczki, warto zwrócić uwagę na to, aby w torbie lub plecaku znalazło się kilka gadżetów, które zdecydowanie ułatwią życie. Przedstawiamy kompletną listę.

Tablet multimedialny raczej nie jest urządzeniem używanym codziennie. W pewnych okolicznościach, może zastąpić komputer lub smartfon, jednak najczęściej nie jest to urządzenie pierwszego wyboru. Z tego powodu, kwota jaką gotowi jesteśmy przeznaczyć na zakup tabletu, jest zazwyczaj dużo niższa, niż cena topowego smartfona czy laptopa. Mając to na uwadze, w artykule proponujemy tablety w cenie nieprzekraczającej 500 zł.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel