iPhone 6s- kiedy się pojawi?

Produkcja iPhone’a 6s powinna rozpocząć się jeszcze w lipcu br. Chińscy partnerzy/podwykonawcy firmy Apple już przygotowują się na wysoki popyt na urządzenia. Wypuszczenia smartfona na rynek należy jednak oczekiwać dopiero pod koniec września.


Pierwsze spekulacje na temat wyglądu iPhone 6s . ( © 2015 YouTube / Jermaine Smit )

Przypuszcza się, że Apple odsłoni swój najnowszy model smartfona 25 września. Choć do tej pory mało mówiło się o iPhonie 6s, podwykonawcy Apple’a nastawiają się na duże zapotrzebowanie. Jednym z nich jest tajwański Pegatron, który już przygotowuje się na masową produkcję urządzeń, donosi dziennik Xiaomitoday, powołując się na chińskie media.

Rozpoczęcie produkcji jeszcze w lipcu?

W związku z powyższym, firma intensywnie szuka rąk do pracy w swoich chińskich fabrykach, aby podnieść swoje moce produkcyjne i tym samym sprostać oczekiwaniom. Szacuje się, że produkcja mogłaby ruszyć jeszcze w lipcu, aby zapewnić wprowadzenie smartfona na rynek przed końcem września. Poza Pegatronem, w produkcji urządzenia mogą uczestniczyć także inni podwykonawcy, w tym ponownie Foxconn.


Ponownie dwa warianty

Plotki głoszą, że nowy iPhone ponownie wejdzie na rynek w dwóch wariantach. iPhone 6s oraz iPhone 6s Plus mogą ponownie być wyposażone w ekrany o przekątnych 4,7 oraz 5,5 cala. Oprócz nowego procesora, Apple może zafundować swoim Klientom powiększoną do 2 GB pamięć RAM. Oczekiwana jest także nowinka w aparacie. Nowy aparat miałby być po raz pierwszy wyposażony w 12-mega pixeli i tym samym oferować o wiele lepszą rozdzielczość niż dotychczasowe ośmio-mega-pikselowe kamery. Aby pixele były odpowiednio doświetlone, Apple miał zdecydować się na nową RGBW-Kamera-Sensor od firmy Sony.

powrót

pixel