Galaktyka produktów SATURNA w każdej komórce!

Dzięki mobilnej wersji sklepu m.saturn.pl oferta 100 000 produktów SATURNA dostępna jest teraz także dla użytkowników smartfonów.

 

Marka SATURN zadebiutowała w polskim internecie w 2012 roku, kiedy uruchomiony został sklep internetowy www.saturn.pl. Kilka miesięcy później SATURN zintensyfikował swoje działania w social mediach, uruchamiając oficjalne profile w serwisach Facebook, Google +. Dziś, w odpowiedzi na potrzeby coraz liczniejszej grupy internautów robiących zakupy za pomocą smartfonów, uruchomiona została mobilna wersja sklepu m.saturn.pl.

 

Mobilna wersja sklepu m.saturn.pl łączy wszystkie funkcje klasycznej strony www z zaawansowanymi możliwościami technologicznymi smartfonów. Serwis domyślnie dostosowuje się do urządzenia, na którym przeglądana jest witryna. W przypadku korzystania ze smartfona automatycznie wybierana jest mobilna wersja strony. Na tabletach strona sklepu internetowego uruchamiana jest w wersji standardowej - jej projekt zapewnia wysoką czytelność i przejrzystość także na tych urządzeniach.

 

Wersja mobilna jest uproszczona i pozbawiona dużych elementów graficznych, dzięki czemu możliwe jest sprawne korzystanie ze strony. Równocześnie oferuje dodatkowe funkcje, znacznie ułatwiające korzystanie z serwisu i pozwalające wykorzystać możliwości technologiczne smartfonów. Dzięki geolokalizacji klienci mogą w łatwy i wygodny sposób znaleźć najbliższy sklep SATURN w okolicy, sprawdzić dostępność i ceny produktów oraz zamówić je wprost z karty produktu z dostawą do domu lub odbiorem w markecie.

 

powrót

pixel