Kamera VAKOSS X-V326

Kamera VAKOSS X-V326

Kamera VAKOSS X-V326

  • Kamera VAKOSS X-V326
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Kamera VAKOSS X-V326

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
1 na 5

O ile kamera prezentuje się przyzwoicie i sama obsługa nie nastręcza trudności o tyle zalety się skończyły. Ich po prostu nie ma 50 fps? Chyba w snach producenta. Migawka robi co chce, dźwięk totalna porażka, to nawet nie dźwięk tylko skrzekot. Równie dobrze mogłoby nie być mikrofonu. Jakość nagrania na poziomie kamer sprzed 10 lat. Nie polecam, ludzie uzbierajcie trochę więcej pieniędzy i kupcie coś lepszego. To wyrzucone pieniądze. Uwaga też na karty pamięci, nie ze wszystkimi dobrze współpracuje. A i zapomniałem dodać, że na bateriach wytrzyma może 10 minut. Natomiast na aku wywala, że są rozładowane, ponieważ producent nie przewidział napięcia niższego niż 3 V a dwa aku mają maksymalnie 2,6 V . Nigdy więcej produktów tego producenta. Ocena 1 tylko z powodu dobrej obsługi.

Kamery sportowe, wśród których najpopularniejsze są urządzenia z serii GoPro, cieszą się dużą popularnością wśród osób, które są aktywne. Oczywiście, najczęściej zobaczymy je w akcji w sezonie letnim, kiedy podczas wakacji próbuje się różnych sportów ekstremalnych, ale nie tylko.

Ostatnie miesiące pokazują, że najbardziej lubimy to, co już znamy, a moda sprzed lat często powraca w unowocześnionej wersji. Niedawno powróciła odświeżona wersja telefonu Nokia 3310, powrócił także smartfon z fizyczną klawiaturą Blackberry.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel