5 na 5

jest na tak

Bardzo dobry aparat, łatwy w obsłudze, kręci naprawdę fajne filmy oraz robi super zdjęcia. Uwielbiam dotykową obsługę wyświetlacza (menu i zdjęcia). Do tego wizjer to świetna jakość!

4 na 5

poleca się

Bardzo fajny sprzęt - dobrze wygląda i dobrze robi to co do niego należy. Cena za takie możliwości nie jest wygórowana. Co ciekawe obok super zdjęć robi genialne filmy. Rozbudowany tryb wideo z możliwością filmowania w trybach P, A, S i M,
oczywiście Full HD. By podkręcić video można użyć filtrów artystycznych - polecam, bo jest przy tym mnóstwo zabawy i mieć możliwość ręcznej kontroli parametrów ekspozycji. A gdy w czasie kręcenia złapiemy fajny kadr można zrobić zdjęcie.

4 na 5

Co mi się podoba to szybki i skuteczny autofokus, takiż pomiar światła. Dodatkowo
funkcja elektronicznej migawki i dobrej jakości odchylany ekran LCD sprawiają, że robienie dobrych zdjęć nie robi żadnego problemu.

Więcej opinii

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Ostatnie miesiące pokazują, że najbardziej lubimy to, co już znamy, a moda sprzed lat często powraca w unowocześnionej wersji. Niedawno powróciła odświeżona wersja telefonu Nokia 3310, powrócił także smartfon z fizyczną klawiaturą Blackberry.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel