5 na 5

jest na tak

Bardzo dobry aparat, łatwy w obsłudze, kręci naprawdę fajne filmy oraz robi super zdjęcia. Uwielbiam dotykową obsługę wyświetlacza (menu i zdjęcia). Do tego wizjer to świetna jakość!

4 na 5

poleca się

Bardzo fajny sprzęt - dobrze wygląda i dobrze robi to co do niego należy. Cena za takie możliwości nie jest wygórowana. Co ciekawe obok super zdjęć robi genialne filmy. Rozbudowany tryb wideo z możliwością filmowania w trybach P, A, S i M,
oczywiście Full HD. By podkręcić video można użyć filtrów artystycznych - polecam, bo jest przy tym mnóstwo zabawy i mieć możliwość ręcznej kontroli parametrów ekspozycji. A gdy w czasie kręcenia złapiemy fajny kadr można zrobić zdjęcie.

4 na 5

Co mi się podoba to szybki i skuteczny autofokus, takiż pomiar światła. Dodatkowo
funkcja elektronicznej migawki i dobrej jakości odchylany ekran LCD sprawiają, że robienie dobrych zdjęć nie robi żadnego problemu.

Więcej opinii

Jest wiele takich chwil, do których uwielbiamy powracać. Ważne momenty zasługują na coś więcej niż tylko ślad w naszej pamięci, więc potrzeb utrwalania wyjątkowych okazji występuje u wielu z nas. Pierwsze urodziny, pierwsze Boże Narodzenie, ślub, chrzciny, komunie, ale także urlopowe wyjazdy czy rozmaite sukcesy szkole czy sportowe – sprzęt do robienia zdjęć i kręcenia video będzie się przydawał wielokrotnie i na przestrzeni lat wielokrotnie będziemy go zamieniać na taki, który lepiej pasuje do aktualnych potrzeb.

Chociaż wciąż rośnie liczba zdjęć wykonywanych smartfonami, a fotografia mobilna dynamicznie się rozwija, to rynek aparatów cyfrowych także nie ma powodów do narzekań. Użytkownicy cyfrówek wciąż dostrzegają wiele zalet tych urządzeń, które sprawiają, że te stoją na uprzywilejowanej pozycji względem telefonów.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel