5 na 5

Już nigdy nie kupie nic innego :) Obudowa bardzo wytrzymała i wodoodporna. Super szeroki kąt widzenia i dobry zoom umozliwiają złapanie całege spektrum. Stabilizacja obrazu oraz szybki autofokus. Nic wiecej mi nie jest potrzebne :)

5 na 5

TG 850 to aparat z którego jestem mega zadowolony i pozwala cieszyc mi się świetnej jakości zdjęciami bez noszenia ciężkich i nieporęcznych toreb ze wszystkimi akcesoriami. Kocham ruch, więc aparat świetnie dotrzymuje mi tępa. Umieszoczny w super odpornej obudowie z szerokim kątem widzenia i niezłym zoomem zdjęcia wychodza świetne nie zapominając oczywiście o mechanicznej stabilizacji obrazu.

4 na 5

Aparat mam 2 tygodnie. w tym czasie przetestowany pod kątem zdjęć podwodnych, pejzaży, na koncertach, i w domu. zdjęcia są wyraźne.
bardzo szybko się uruchamia, a i przerwy między zdjęciami też bardzo krótkie. różne filtry, bardzo dużo różnych programów. Filmy cudownie nagrywa, i jakość dźwięku również. odchylany ekran fajna sprawa chociaż nie tak niezbędna. JEDEN większy minus tego modelu to brak osłony obiektywu przy wyłączeniu. nie wiem skąd takie rozwiązanie, ale podczas wyciągania aparatu z pokrowca, lub zwyczajnym trzymaniu go w dłoni, przypadek dotknięcia obiektywu palcem jest bardzo częsty i trzeba go co chwilę przecierać, bo później zdjęcia są z \"plamką\"

Dla nastolatków Dzień Dziecka to dość nietypowe święto. Z jednej strony, chcieliby już być traktowani jak dorośli, z drugiej - każda okazja do otrzymania prezentu jest dobra, więc nie pogardzą upominkiem – szczególnie, jeśli dobrze trafi się w ich gust oraz potrzeby. Rodzice też nie mają lekko. O ile uszczęśliwienie małego dziecka nową zabawką jest stosunkowo proste, tak w przypadku młodzieży już bywa pod górkę. Skąd wiedzieć, co właściwie ucieszy dorastającego syna lub córkę, skoro dzieci w tym wieku bardzo często w ogóle nie chcą rozmawiać z dorosłymi? Jeśli chcesz wiedzieć, co jest teraz na topie, polecamy artykuł, w którym znajdziesz liczne propozycje na prezent.

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel