5 na 5

Już nigdy nie kupie nic innego :) Obudowa bardzo wytrzymała i wodoodporna. Super szeroki kąt widzenia i dobry zoom umozliwiają złapanie całege spektrum. Stabilizacja obrazu oraz szybki autofokus. Nic wiecej mi nie jest potrzebne :)

5 na 5

TG 850 to aparat z którego jestem mega zadowolony i pozwala cieszyc mi się świetnej jakości zdjęciami bez noszenia ciężkich i nieporęcznych toreb ze wszystkimi akcesoriami. Kocham ruch, więc aparat świetnie dotrzymuje mi tępa. Umieszoczny w super odpornej obudowie z szerokim kątem widzenia i niezłym zoomem zdjęcia wychodza świetne nie zapominając oczywiście o mechanicznej stabilizacji obrazu.

4 na 5

Aparat mam 2 tygodnie. w tym czasie przetestowany pod kątem zdjęć podwodnych, pejzaży, na koncertach, i w domu. zdjęcia są wyraźne.
bardzo szybko się uruchamia, a i przerwy między zdjęciami też bardzo krótkie. różne filtry, bardzo dużo różnych programów. Filmy cudownie nagrywa, i jakość dźwięku również. odchylany ekran fajna sprawa chociaż nie tak niezbędna. JEDEN większy minus tego modelu to brak osłony obiektywu przy wyłączeniu. nie wiem skąd takie rozwiązanie, ale podczas wyciągania aparatu z pokrowca, lub zwyczajnym trzymaniu go w dłoni, przypadek dotknięcia obiektywu palcem jest bardzo częsty i trzeba go co chwilę przecierać, bo później zdjęcia są z \"plamką\"

Ostatnie miesiące pokazują, że najbardziej lubimy to, co już znamy, a moda sprzed lat często powraca w unowocześnionej wersji. Niedawno powróciła odświeżona wersja telefonu Nokia 3310, powrócił także smartfon z fizyczną klawiaturą Blackberry.

Jest wiele takich chwil, do których uwielbiamy powracać. Ważne momenty zasługują na coś więcej niż tylko ślad w naszej pamięci, więc potrzeb utrwalania wyjątkowych okazji występuje u wielu z nas. Pierwsze urodziny, pierwsze Boże Narodzenie, ślub, chrzciny, komunie, ale także urlopowe wyjazdy czy rozmaite sukcesy szkole czy sportowe – sprzęt do robienia zdjęć i kręcenia video będzie się przydawał wielokrotnie i na przestrzeni lat wielokrotnie będziemy go zamieniać na taki, który lepiej pasuje do aktualnych potrzeb.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel