5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Największą zaletą aparatu jest wbudowany celownik ramkowy, umożliwiający śledzenie
i fotografowanie poruszającego się obiektu. Celownik jest ukryty i złożony w obudowie
lampy błyskowej.

Dzięki tej funkcji aparatu oraz nawet 100-krotnemu przybliżeniu, możemy fotografować z ukrycia zwierzęta i ptaki, które zachowują się w naturalny sposób.

Aparat wykonuje dobrej jakości filmy HD ze stereofoniczną ścieżką dźwiękową.

Dobra czułość ISO 6400 i szybkość zdjęć seryjnych (7,1 klatki/sekundę) pozwala na
wykonywanie fotografii najwyższej jakości - z zachowaniem dynamiki i dramaturgii obrazu.

Aparat sprawdza się także podczas fotografowania nocą, jest lekki, funkcjonalny,
wspaniały do makrofotografii, a więc wnosi nową, japońską jakość
do naszych bezpośrednich kontaktów z naturą.

Nieoceniony w czasie podróży, przy fotografowaniu obiektów architektonicznych.
Najlepsze efekty światłocienia, podczas fotografowania architektury i pejzażu, można uzyskać około godziny 10:45...

5 na 5

Nic więcej mi nie potrzeba. Świetny 50x zoom. do teg podwójna stablizacja obrazu pozwalają robic świetne zdjęcia w kazdych warunkach. Nie zapominając oczywiście o mozliwości kręcenia filmów full HD.

5 na 5

Olympus SP - 100 EE bardzo poręczny i dobrze trzymający się dłoni. Łatwy w obsłudze i dobre rozmieszczenie przycisków opcyjnych. Oczywiście ogromy plus za 50x zoom, który działa cuda gdy chce się uwiecznić piekno przyrody. Stablizowany i pozwalający na zrobienie filmikó w HD. Jeden z lepszych aparatów w mojej kolekcji :)

Więcej opinii

Dla nastolatków Dzień Dziecka to dość nietypowe święto. Z jednej strony, chcieliby już być traktowani jak dorośli, z drugiej - każda okazja do otrzymania prezentu jest dobra, więc nie pogardzą upominkiem – szczególnie, jeśli dobrze trafi się w ich gust oraz potrzeby. Rodzice też nie mają lekko. O ile uszczęśliwienie małego dziecka nową zabawką jest stosunkowo proste, tak w przypadku młodzieży już bywa pod górkę. Skąd wiedzieć, co właściwie ucieszy dorastającego syna lub córkę, skoro dzieci w tym wieku bardzo często w ogóle nie chcą rozmawiać z dorosłymi? Jeśli chcesz wiedzieć, co jest teraz na topie, polecamy artykuł, w którym znajdziesz liczne propozycje na prezent.

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel