5 na 5

5+

Aparat Nikon S7000 to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób poszukujących dobrej jakości zdjęcia, w przystępnej cenie i kompaktowym rozmiarze.

Model ten posiada matryce CMOS co gwarantuje nam dobrą jakość zdjęcia w trudnych warunkach bądź pomieszczeniach, dodatkowo matryca dodaje nam pewności, iż nie powstanie nam "efekt ducha" (rozmazanych postaci).

20x zoom i stabilizacja optyczna pozwoli nam na świetne zdjęcia z dużej odległości, jak i świetne efekty przy nagrywaniu filmów

W tym przedziale cenowym, jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Polecam :)

5 na 5

Świetny aparat, ostre zdjęcia.
Świetnie radzi sobie w każdych warunkach.
Polecam

Ferie zimowe to dobry pretekst do wyjazdu. Niezależnie od tego, czy wysyłamy dziecko na zorganizowane zimowisko lub obóz narciarski, czy wybieramy się na rodzinny wyjazd oraz czy bliżej naszego serca jest snowboard czy narty i kije, to technologia podczas wyjazdu zawsze się przyda.

Ostatnie miesiące pokazują, że najbardziej lubimy to, co już znamy, a moda sprzed lat często powraca w unowocześnionej wersji. Niedawno powróciła odświeżona wersja telefonu Nokia 3310, powrócił także smartfon z fizyczną klawiaturą Blackberry.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel